Cüneyt Tanman: "Başımıza gelecekleri düşünmek bile istemiyorum!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Tanman: "Başımıza gelecekleri düşünmek bile istemiyorum!"

Bu herifin ismini görünce aklıma gelen tek şey "Maxi, Sabri'den iyi değil xD" Yazık etti kendine, aklımıza futbolcu olarak gsde geçirdiği güzel günler gelmesi gerekirken bu vahim açıklama geliyor.

Matematikte bilmiyor. Oyle inanilmaz paralar harcamadik. Bonservislerden zaten yaklasik 20 milyon gelirimiz var. Harcadigimiz para gecen sene harcanana yakin. Sadece dogru transferler yaptik. Bu da batti tabii bazilarina

Bu hıyarın konularına yasak getirmez isek kafayı hepten yedirtecekler adama. Ndiaye ve Belhanda disindaki adamlarin bonservis bedelleri gayet iyi. Transfer dönemi acilmadan önce Feghouli ve Fernando'yu toplamda 10 milyon euro bonservis ödemeden aliriz diyen biri olsa gülerdik.

Lakin bizi bu duruma düsüren Cücü Tanman adli haysiyet yoksunu adamin döneminde yasananlardir. Bedava Balotelli, Konoplyanka ve Maxi Pereira rahatlikla alinirdi. Simdi Mariano'ya 4, Belhanda'ya 8, Gomis'e 2.5 milyon bonservis ödediysek o köylü ve bu barzonun döneminde yasanan skandallardan ötürüdür.

Hesabi sorulmasi gerekli olanlar hem Aysal hem dursun donemi: o kadar cokki atlafiklarim olacaktir

Salih dursun
Donk
Jem
Umut gundogan
Cavanda
Gross
Sightorsonn
Ontivero
Hairovic
Tolga
De jong
Serdar
Tarik
Olcan

Ve sozlesmeleri uzatilan

balta
Umut
Selcuk
Sabri

Bunlara milyonlar cope atildi, atilmaya devam ediyor!!

Bunlar alinirken birileri cikio hesap soralim demiyor.

Amaa ne zaman Fernando , Feghouli , Asamoah , Maicon geliyor beyefendiler cikiyor hesap soruyor!

Eskiden seni severdim Cuneyt. Ama yavsagin onde gideniymissin.

Ulan Serdar, olcan, tarik, Cavanda, Donk denen kazmalara sadece bonservislerine 20 milyon euro döküldü ve bu takima ceyrek puanlik katkilari olmadi, o zaman nerdeydiniz bizler inim inim inlerken o kazmalara o para verilirmi diye serefsizler!!!

Simdi Ndiaye, Fernando, Mariano, Gomis e 20 milyon bonservis verdik, bu mu batti sarı çiyan!!

Son düzenleme:
Üst Alt