Cyberpunk 2077 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dışarıda öyle görünecek tabii ki. Sony Ceo'su CDPR Developer Ekip Şefine C++ Kitabı atmış. diyorlar toplantı esnasında.
Şaka bir yana işin aslı benim anladığım şu Playstation'da sistemli çalışan bir iade sistemi yok. Çok sayıda iade talebi geldiği için bunlarla manuel ilgelniyorlar, normalde oyunu indirdiğinizde dahi iade yapamıyorsunuz PS'de diye hatırlıyorum. Bunların üstüne yenileri birikmesin diye bu kararı aldılar muhtemelen. Xbox için de aynı şekilde çalışıyor oyun ama orada kaldırılmadı doğru gördüysem. Xbox'ın otomatik iade sistemi mevcut. Hatta tüm Microsoft içerikleri için mevcut. Sony ayrı bir dünya maalesef. Exc. oyunları olmasın elimi sürmem Playstation'a.

cdprojektin hatasi oyunu eski konsollara da cikarmak oldu
7-8 senelik konsolda bu oyunun 30fpsde bile calismasi cok ciddi optimizasyon gerektiren bir is
sabah aksam köpek gibi calismalari gerekiyor ya da cikip biz bir hata yaptik
ps4 ve xbox sürümlerini piyasadan geri cekiyoruz deyip sadece yeni nesiller icin satis yapacaklar
yeni konsollarda stabil sekilde 60fpsde calisiyor oyun
üstüne nextgen patchi gelince daha da güzel olacaktir

ben o zamana kadar beklemem ama
35 saati gectim oyunda
oyun cok güzel akiyor
birkac tane cok güzel sekilde yazilmis karekter de var
daha da fazlasi icin merak uyandiriyor

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Son düzenleme:
20201219_012410.jpg

Ulan ortami hazirladim, ne güzel night citye dalacaktim, polonyali kardeslerimiz kol gibi bunu gecirdi gece gece

Toplam 76 gb güncelleme oldu sanirim bununla beraber

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

bu gacıyı götürmek imkansız herhalde değil mi?
karakter olarak karı mısın?
değilsen imkansız panama yürürsün, yada rivera :asd:
bu arada hem karakter hem de sesi kadın olacak tro yaptıysan gene olmuyor :asd:

cvws.jpg

oyun bitince şehir gümrük kapılarından güç bela çıktım çöllerde motorla takılıyorum, haritanın sonu yok gittikçe gidiyor. :D

edit: sonu varmış :(

Son düzenleme:
Üst Alt