Cyberpunk 2077 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FP olayına bu kadar takılmayın arkadaşlar. Muhtemelen her CDPR oyununda olduğu gibi bu oyun çıktığı an modlanacaktır. TP kamera açısı sorun olmayacaktır yani. Ayrıca harita tasarımında çok fazla dikey oynanış mevcut olduğu için, oyuncuları daha çok içine çekmek istedikleri için FP kamera açısını tercih etmişler. Adamlar +18 yatak sahnelerini falan bile FP yapmış. Oyuna da ısrarla FPS değil FPRP diyorlar bu yüzden.
Karakterimizi de bol bol çevre detaylarıyla birlikte göreceğiz. Firma ısrarla bu oyun FP oynanmalı, en iyi deneyim böyle olacak diyorsa bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Bu stüdyo yıllardır TP Witcher yapmış ilk defa FP AAA kalite bir oyun yapıyor ve bunda ısrar ediyorsa bir bildikleri vardır diyorum.
Cyberpunk 2077 isminin ortaya çıkmasının üzerinden neredeyse 8 yıl geçti ve ilk teaser yayınlandığından beri de bekliyorum bu oyunu. Elbet eksiklikleri olacaktır, sorun olacaktır ama umarım teknik sorunlar bunların arasında olmaz da çıktığında rahat rahat oynarız 🤤

Son düzenleme:
Kur iyice uçmuş GoG fiyatı da alıp başını gitmişken işimi sağlama alayım dedim, artık güven olmuyor fiyatlara. Bloodlines 2'de sağ olsun tekrar ertelendi onu da iade ederim artık.

1597260749668.png

cyberpunk konseptini severim, böyle distopik hikayeler ilgimi çeker ama adam gibi bir laptop almak lazım. dolar almış başını gitmiş.

laptop almaya çalışırsın dolar vurur. müzik aleti almak istersin dolar vurur. bakan da bugün çıkmış sen maaşını dolarla mı alıyorsun diyor. hay sizin yapacagınız işe yöneteceginiz ekonomiye yeter bıhtıh ya bıhtıhhhh

Kamera acisina alisabilmek icin the outer worldse basladim gecen gün
Simdilik baya sariyor oyun yav
Cyberpunk bi de bundan kat kat daha derin ve kompleks olacak
Next gen patchi umarim hemen cikar

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Yok öyle bir GAZlama... Lan alt üstü bir oyun. Her yerde haber haber haber... Banane bu oyundan.

Duyanda sanki Insansı bir seks robotu geliyor sanacak - bütün weeb'ler kesin pre-order yapmıştır.

Üst Alt