Cyle Larin Beşiktaş'ta - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cyle Larin Beşiktaş'ta

Bu adam şimdi Cenkten daha mı iyi diyorsun gerçekten?
İlginç.. Negrodo dan daha iyi olması lazım demek ki negrodo net Cenk in arasındaydı.

İlginç bir şekilde ilk maçlarını beklemeye geçtim yorumundan sonra. Tanımıyorum futbolcuyu bu arada maalesef.

Ceza sahasi icerisinde soğuk kanlı bir oyuncu enteresan kafa vuruşlari yapabiliyor.
Kendisini ben ilk carlos rivasi izlemek isterken farkettim bu sene beleşe çıkacagı belli iken bizim transfer ekibinin bir hamlesi olmamasi akil alir gibi değil.

Cenkten iyi konusuna gelirsek cenk hala öyle ahım şahım bir oyuncu degil gozumde. Ettigi bonservis tipik ocak transferinin ve premier ligin etkisi. Cyle larin ile hemen hemen denk oyuncular bir tik ustu olmasi ise anlık patlama gücü. Bu oyuncunun belese cikacagi 1 senedir belliyken yedek forvet arayan bizim transfer ekibinin yatacak yeri yok. Transfer ekibini calistigimiz menajerleri falan gozden gecirmek gerekir.
Hic olmadi zarar etmeyecegin bir transfer.

Evet Şenol oyuncu parlatma ve verim alma konusunda iyi hakkını vermek lazım ama illa her oyuncuyu parlatacak diye bir kaide de yok.

Abartmayalım o kadar da yani.

Mitrovic Inler Lens Medel gibi adamlar var neredeyse sıfır verim aldığı oyuncular bunlar. Aklıma ilk gelen bunlar düşünsem daha fazlası da vardır.

sent via GSC

engin baytar da var.

Beşiktaş, Kanadalı futbolcunun transferiyle ilgili Orlando City ile anlaşıldığını KAP'a bildirdi:

Profesyonel futbolcu Cyle Christopher Larin'in transferi konusunda Orlando City ve Major League Soccer ile anlaşmaya varılmıştır.

Cyle Christopher Larin ile 2021 - 2022 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Üst Alt