D Grubu M:1 | İspanya 1-0 Çek Cumhuriyeti | M.S | 13 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:1 | İspanya 1-0 Çek Cumhuriyeti | M.S | 13 Haziran

Böylesi daha iyi oldu bu kadar dayanıp gol yemek yıkıcı olacaktır. Son maçta 0 puan ile girersek hem bize hem de çeklere beraberlik fayda etmez.

O kadar ülke takımlarını izledim turnuva başladığından beri. Hepsinin belli bir sistemi var.

Bir tek biz başı kopuk tavuk gibi oradan oraya koşuyoruz. FT'yi sorumlu tutmak saçmalık olur. Futbolcuların taktik zekası ile alakalı bir durum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Almanya maçında dün son saniyede geldi benim HCX (0:2) :D

Bu maça alt oynamıştım o geldi diğer kuponda handikap var ama artık geçmiş olsun senin de HCX hayırlı olsun diyebiliriz abi :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Şükür bitti :D İngiltere ve Almanya 90+ları hariç muazzam bir turnuva oluyor. Şimdi İsveç'e büyük görev düşüyor.

O kadar ülke takımlarını izledim turnuva başladığından beri. Hepsinin belli bir sistemi var.

Bir tek biz başı kopuk tavuk gibi oradan oraya koşuyoruz. FT'yi sorumlu tutmak saçmalık olur. Futbolcuların taktik zekası ile alakalı bir durum.

Terimin niye suçu yokmuş?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Çok iyi sonuç bizim için. Beraberlik iyi olmazdı 3cülük için.
Bir umut işte 3cü olarak çıkar belki millerimiz gruptan. İlk 2 fantasy olurdu zaten

Niye ki taktiği ve oyun sistemini takıma biz mi monte edeceğiz Volkan :D

Üst Alt