D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:1 | Türkiye 0-1 Hırvatistan | M.S | 12 Haziran

Rüştü Reçber: "Fatih Terim'in '60'tan sonra takımda düşüş bekliyordum' cümlesini hala anlayamadım"

Rüştü Reçber: "O golü Volkan'a yakıştıramadım"

Ispanya karsilasmasi icin ben soyle yapardim, nedenlerinide siraladim...

O. Kivrak (Volkan o topu tutacakti, bu seviyede o gol yenmez)

G. Gonul
Semih Kaya (oteki stoper cok genc ve Semihin Hakan B ile oynamisligi var + Topal orta sahaya sutlanmali)
H. Balta
Ismail K.(sampiyon takimin beki, formda + sol kanattaki bi sonraki suprizim ile oynamisligi var birbirlerini taniyorlar)

M. Topal (dedigim gibi orumcek adam orta sahaya gecmeli. Defansin hemen onunde hatta bazen stoperi 3ler)
Oguzhan (Xeluk bitmis, Ozani aklima gelince kufur edesim geliyor o yuzden saymiyorum onu)

E. Mor (adam bugun girdiginde bile belli etti kalitesini, Arda Isvicre macinda cokmu tecrubeliydi? Ver formayi)
H. Calhanoglu (10. Pozisyonunda oynayacak bugunku gibi sag kanatta degil)
Olcay Sahan (Ardanin bi numarasini goremedik, topu ezip oyunu yavaslatiyor... Cigersiz Olcayi oynatirim)

Burak Yilmaz (Ispanyaya karsi kontra oynayacagimizdan Burak daha dogru bi tercih)

Abi adam kanat degil ki sag kanatta oynatiliyor. Bu adam 10 numara oynuyor.

Dedigim gibi takimda aksayan oyuncu sayisi acayip fazla, nereye baksan sorun var.

Tamamda yardima gelmedi işte. Çalhanoğlu orda oynamaz. Topal defans oynamaz. Emre Mor 11 oynar ama Maçin bütününü bitiremeyebilir.

O değilde bir Modrici izliyorum Bir Selçuk'u. Bu forumda hangisi iyi diye topic açilmişti. Modric hem oyun kuruyor hem pozisyon kesiyor. Topçu dediğin böyle olur.

Tamam fatih hoca seviyoruz seni efsanemizsinde şu '' YAPTIM OLDU'' Kafasından yıllardır sıyrılamadın.Bana göre büyük takım (real,barca,bayern) çalıştıramamanında en büyük sebebi hala bu kafada olman.Koy stopere semihi önüne mehmet topalı kes takımdan koca götlü arda ile hakanı koy yerlerine volkanı,emre moru,oğuzhanı işine bak ama olurmu hiç illa yeniden dünyayı keşfedeceksin.

Tamamda yardima gelmedi işte. Çalhanoğlu orda oynamaz. Topal defans oynamaz. Emre Mor 11 oynar ama Maçin bütününü bitiremeyebilir.

O değilde bir Modrici izliyorum Bir Selçuk'u. Bu forumda hangisi iyi diye topic açilmişti. Modric hem oyun kuruyor hem pozisyon kesiyor. Topçu dediğin böyle olur.

Modric cok degisik bir adam yav. Adam resmen oyun oynadi bizimkilerle bugün. Herif hic top kaptirmiyor resmen. Adam 3 tane Selcuku cebinden cikarir.

Net iyi oyun oynayabilir bu milli takim. Ama bu ülke'de torpillik oldugu icin bir adim ilerleyemiyoruz.

Volkan-Gökhan-Topal-Hakan-Caner-Nuri-Ozan-Arda-Hakan-Emre-Yunus

Bak bilerek cok oynamadim kadroyla, ama bu degisiklikler bile level atlatir.

Ama bizim Terim ne yapiyor? Hakan gibi 10 numarayi kanat'a atiyor.. Abi ne bekliyorsun ki?

Bu sonuca en cok Dursun üzülmüstür neden mi? Iki mac sonra milli takim Euro 2016 dan dönebilir ve Fatih terim palavrasi ortaya cikar, tur atlasaydi hala etik olarak fatih hoca ile görüsmek yakismak gibi yalan atardi zaman kazanmak adina

Her ne kadar futbolcular formsuz olabiliyorsa bir o kadarda tdlerde formsuz olabilir

FT çok açık ve net şekilde formsuzdur

Ayrıca bu ülkenin seviyesi bu. Kendimizi dev aynasında görmeyi bir an önce bırakmalıyız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yav bırakın atınçı matınçı ÖMER TOPRAK neden yok.Gökhan töre denilen zibidi için ömer toprağı feda eden adamı hemen kovmak lazım.

Bu ne lan?

+18

CkwjxENWYAASCTH.jpg

Burada olmamız nasıl mucize ise çıkmamız da öyle .. Resmen doğaçlama oynuyoruz futbolu kimin ne yaptığı belli değil pres mi kontra atak mı pas oyunumu alan daraltmamı uzun topmu yan topmu hiçbirşey belli değil..

Üst Alt