D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

Bi halt olmaz bence de ülke olarak 2000,2002,2008'den ne kadar farklı olduğumuz bir kez daha ortada ruh bitmiş, maçlar kimsenin umrunda değil, bir değiliz bir kere

Futbolcular arasındaki karakter farkı,ne kadar bazı kişiler beğenmese de Hakan Şükür,Hasan Şaş,Yıldıray Baştürk,Emre Belözoğlu,Bülent Korkmaz falan bu adamlarda bir karakter bir ruh vardı.Şimdikiler hakikaten milyonluk eşşekler.

O degilde OGUZHAN REZALETINI neden kimse konusmuyor?

Ilk yarinin basinda sag kanatta BOMBOS adami görse buyuk ihtimal öne geciyorduk. Onu gectim 10 dk sonra yine Burak ve Hakan cok iyi bosa kactilar yuvarlasa karsi karsiyayiz yine, yine sacma sapan yere atti topu. Ve terim oyunda tuttu gereksiz herifi

~tap

O degilde OGUZHAN REZALETINI neden kimse konusmuyor?

Ilk yarinin basinda sag kanatta BOMBOS adami görse buyuk ihtimal öne geciyorduk. Onu gectim 10 dk sonra yine Burak ve Hakan cok iyi bosa kactilar yuvarlasa karsi karsiyayiz yine, yine sacma sapan yere atti topu. Ve terim oyunda tuttu gereksiz herifi

~tap

Küçük takımın büyük futbolcusu işte. Normaldır!

nekadar begenmesek de belki Emre B gibi oyunculari, zamaninda Avrupa ya gitmek icin herkes bi yerini yirtiyordu, simdi kiler ise evde ne güzel garantie 3+ Milyon Avro gelir var, bide Topal da gördü, hem daha az para, hem daha fazla calismak, okadar zor, neden kendimizi kasalim diye bir hava var.

Olcay Kaiserslautern takimdan oynamyan, bjk e gelip 10 numara oldu bu ülkede, daha fazla konusmama gerek var mi ?

Fark yiyeceğimizin herkes farkındaydı zaten 3-0 gerideyken bile 11 kişi kendi yarı sahamızda bekledik. Maça resmen fark yememeye çıkmışız. Terim'in 2.yarı yaptığı hamleye hayran kaldım:D Gören de elinde kanat oyuncusu yok zanneder. Tuttu Ozan'ı çıkarmamak için sağ tarafa attı. Bari Volkan'ı ya da Emre'yi alsan en azından Alba biraz tedirgin olur. Ön liberodan stoper, 10 numaradan kanat oyuncusu, orta sahadan kanat oyuncusu bu kadar oluyor işte. Oyuncu tercihlerine göre normalde eleştirmeyi hiç sevmiyorum çünkü onu niye oynatmadın, bu niye oynamıyor bu muhabbet zaten kahvehane muhabbeti. Ama Terim harbiden bunu dedirtecek kadar saçma adamları oynatıyor. Sistem falan zaten hiç yok. Taktik disiplin olarak turnuvanın en kötü teknik adamlarından biridir Terim. Cezayir bile Dünya kupasında sert savunma falan yaparak gruptan çıktılar. En azından ortaya bi oyun karakteri koy ama sıfır oğlu sıfır.
Maziden benzer bir maç

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kendimizi dev aynasinda görmemiz
3 günde bir kural degistirmemiz
20 senedir ayni teknik direktörlere bel baglamis olmamiz
alt yapi egitimimizin kötü olmasi
rakibe uygun kadro cikarmamak

vs. vs 100 tane madde sayabiliriz. cektigimiz sutlar gol olmayinca yamuluyoruz. tabi sut cekebilirsek yani.
2016da dev aynasında falan görmüyorduk, bel bağladığımız adam 17lik Emre Mordu onu da doğru düzgün kullanmadı zaten.

Keşke bu tespitlerini bok gibi oynayıp maç kazanırken de yapsaydın da her kötü sonuçta FT başlığına üşüştüğün gibi buraya da üşüşmeseydin

Üst Alt