D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

Arif Çelik

10 Numara!
DOKSANA TAKTIM BEN TAKTIM EMRE MOR DEĞİL BEN

Alp Tuğcan

Kırmızı Üye
Owww italyanın birinciliği garantiymiş bu daha kötü oldu. Adamlar full yedek çıkacaklar kesin.

Mehmet Ozturk

Tecrübeli Üye
Turkiye yarı final ya da finale çıktığında günlerdir Terim'e ve oyunculara saydıranları görücem :hat:

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Yav kardesim rezil oynadik lafi agizdan kolay cikiyor, o iki macta toplam 10 gol falan yiyebilirdik. Simdi cekleri yendik diye methiyeler duzulmesine anlam veremiyorum.
Orası doğru. Ben şahsen methiyeler düzmüyorum. Madem böyle oynayabiliyordunuz neden 3. maça kadar beklediniz diye sorarım adama. Bugün oynanan maçtaki performansı ve mücadeleyi beğendim ben yoksa diğer 2 maçı aklamaz. En azından hırvat maçını aklamaz. Velhasıl kelam herşeye rağmen gruptan çıkma şansı yakaladık :D Kim ne derse desin FT'nin futbol şansı da var bu bir gerçek. Euro 2008'de yarı final oynamamız falan normal iş değil yoksa :D

Hasan Hazara

10 Numara!
olcay apacisi yerine malli oynasaydi 3 bulurduk belki 4
terim ne kadar adamci birisi
hele emreye yat isareti rezillik

Osman Arabacı

Tecrübeli Üye
siyaset sokup adam yalamak daha da yanlış..
cumhurbaşkanımızı sevmek yalamak mı?
veya cumhuraşkanımızdn nefret etmeyip onu eleştirmeyince yalamak mı oluyor?
fatih hoca futbolla alakasız siyasetin sonucu eleştiriyor forumdaki çoğu kişi tarafından isyanım buna

Son düzenleme:

Emir Konya

Cimbom Old Boys
10 Numara!
Owww italyanın birinciliği garantiymiş bu daha kötü oldu. Adamlar full yedek çıkacaklar kesin.
[FONT=&quot]Kaleci: Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint Germain)[/FONT]
[FONT=&quot]Defans: Davide Astori (Fiorentina), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Angelo Ogbonna (West Ham), Daniele Rugani (Juventus), Matteo Darmian (Manchester United), Mattia De Sciglio (Milan), Davide Zappacosta (Torino)[/FONT]
[FONT=&quot]Orta Saha: Marco Benassi (Torino), Giacomo Bonaventura (Milan), Daniele De Rossi (Roma), Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Jorge Luiz Jorginho (Napoli), Riccardo Montolivo (Milan), Thiago Motta (Paris Saint Germain), Marco Parolo (Lazio), Stefano Sturaro (Juventus), Antonio Candreva (Lazio)[/FONT]
[FONT=&quot]Forvet: Citadin Martins Eder (Inter), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Graziano Pellè (Southampton), Simone Zaza (Juventus), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Stephan El Shaarawy (Roma)

elinde şöyle bi kadro var yedek çıksa ne farkeder en kötü berabere kalırlar[/FONT]

Barış Savaş

10 Numara!
Kepazelik yapmadılar, kendilerinden daha güçlü takımlara yenildiler. Türkiye'nin sınıfı bu, karşısına yenebileceği sınıf takım çıkınca yeniyor görüldüğü gibi.
Doğru kadroyu koy yenil birşey denmez. Sen kanatsiz futbol oynayip. orta sahadan defans yaratiyorsun. bugün en azindan kanat oyunculariyla oynayip dripling yapabildik. ileri gidemedik 2 maçta.

Tanju Karayel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Çekleri böyle yakalamışken 4 tane atıp işi bitirecektik

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağolsun bjkli oyuncular abi. Adamlar resmen batırdı, fark atmamiza engel oldular.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Milli Takıma inanmayan "aramızda ki irlandalılara" KAPAK olsun

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Galleri geçtik mi Çeyrek Final, ondan sonra Yarı Final ve Finalllllllll

Allah Kerim Fatih Terimmmmmm

Mehmet Ozturk

Tecrübeli Üye
Ben Italya'nın yerinde olsam yarın 4-0 5-0 filan yenilir grubu ikinci bitiririm, Belçikayı yollarım İspanya'nın kucağına.

Üst Alt