D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

Serkan Sabri

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Simdi ne oldu?Milli takimda hangi oyuncunun ne yapacagini gormek icin 3.5 milyon avro vermeye gerek mi varmis?siradan vatandasin gunlerdir soyledigine geldi emre ve volkanla basladi ve sonuc geldi rakip pek gununde degildi belki ama olumlu seyleri gorduk su cetesindeki birkac adamdan daha vazgecip millete kulak verse cok daha iyi isler cikartabilirdik.

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
Osman mactan hemen sonra gotwiki ye dalmistir, 2 saate gelir :asd22:
@Osman SEDEN @Ozan Puki size havale ediyorum. Yılların aysalcısına neler yapıyorlar gelin görün.
yeni gördüm menşını kusra bakmayın beyler konvoya çıkıp havaya kuru sıkı falan sıktım.
olaya gelirsek lütfen kendimize gelelim. duruşumuzla tavırlarımız ve soğuk kanlılığımızla efendiliğimizle krocanlara örnek olup onları halka kazandıralım.

Son düzenleme:

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Osman mactan hemen sonra gotwiki ye dalmistir, 2 saate gelir :asd22:
Doğru diyorsun :D Melissandre'nin yedi göbek seceresini anlatan bir makale bulup paylaşır birazdan ilgili konuda :D

Aysaldashıma yapılanları esefle kınıyorum primcilerle bir tutmayalım üstadımızı LÜTFENNNNNN...xd
Eyw. aysaldash :hat: Elit aysalcılara yapılan bu çirkin ve mesnetsiz saldırılara meydan vermeyeceğinizi biliyordum.

Cem Kaya

10 Numara!
Ben Italya'nın yerinde olsam yarın 4-0 5-0 filan yenilir grubu ikinci bitiririm, Belçikayı yollarım İspanya'nın kucağına.
İsterlerse 20-0 yenilsinler, yine de liderler ;)
Onlarda zaten birinci olmak istemezlerdi rakiplerin ispanya olacağını bilselerdi.

İlyas Karaca

Kırmızı Üye
cumhurbaşkanımızı sevmek yalamak mı?
veya cumhuraşkanımızdn nefret etmeyip onu eleştirmeyince yalamak mı oluyor?
fatih hoca futbolla alakasız siyasetin sonucu eleştiriyor forumdaki çoğu kişi tarafından isyanım buna
siyaset sokmayın deyip siyaset sokuyorsun burada çelişki var
ha diyelim siyaset girdi işin içine ki tayyip'i sevmediğini belirtebilir insanlar buna karışamazsın, sen nasıl viva tayyip yazıyorsan oda tayyip yüzünden vs vs. yazar kendi yaptığın şeyi başkası yapınca buna itiraz etmen yanlış.

Arif Çelik

10 Numara!
çekler 111 km biz 103 km koşmuşuz maçta.

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Necid hat trick yapar.
2 farkla yeniliriz...

Olacaklari ozet geceyim, onumuzd3ki 1 2 gun boyuncq edebiyat parcalayacaklar fakir ama gururlu genc tripleri atacaklar, macin ilk 5 dakikasi manasiz agresif pres yapacqklar, cekler bir sure sonra pasla presi kiracak ve bizim takim 2 metreye duzgun pas atamaz hale gelecek, ft bol bol mimik yapmaya baslayacak ve 2 0 kaybedecegiz... ha tabi ft mac sonunda bu seviyeler soyle boyle diye cumle kuracak.
hırvatlara karşı 2-0 dan dönüş yapan çekler bizi döşemelik kumaş gibi katlar!!
Çek Cumhuriyeti bizi yener.
Daha golü geçtim adam akıllı pozisyonumuz bile yok bir de iki farklı yeneceğiz Çekleri öyle mi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Çek 2-0 biz .

Böylece sıfır puan sıfır gol tahminim maalesef tutmuş olacak

Aslolan Galatasaray !!!
Yine ruhsuz,istesksiz bir oyun bekliyorum bizim futbolculardan.Terim de muhtemelen yerinden kalkmaz oturur kulübede.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Tek li maçlarda ikili averaja sistemi geçerli değil ne yazıkki renkdaş. Puan eşitliğinde önce genel averaja bakılıyor
Baktım şimdi de burda ilk karşıladıkları maçın önemi varmış. Oda eşit ise gol averayina bakılıyor. .oda eşit işe takımların maçlarda ki kart sayısı ve en son UEFA daki sıralamada önde olan takım önde oluyor

Aslolan Galatasaray !!!

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
yeni gördüm menşını kusra bakmayın beyler konvoya çıkıp havaya kuru sıkı falan sıktım.
olaya gelirsek lütfen kendimize gelelim. duruşumuzla tavırlarımız ve soğuk kanlılığımızla efendiliğimizle krocanlar örnek olup onları halka kazandıralım.
Mehmet Arslaner Ozan Puki siz bir şey anladınız mı beyler? :D :D

Selcuk Serin

Aslan Üye
oguzhan balonunu herkes gördü 3 maçtır ortalıkta yok bjkliler başımıza dünya yıldızı yaptı

Üst Alt