D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

Emre Mor'a yat yat diyor Fatih Hocam :red:

giphy.gif

Büyük takımlara haksızlık yapılmış yalnız. Çok zayıf takımların birbirleriyle oynayıp çeyrek/yarı final oynama, onlardan çok daha iyi takımların da birbiriyle oynayıp çeyrek final göremeyeceği şekilde düzenlenmiş, elenenler devam edenlerden iyi olunca ben ne anladım şimdi bu "best of" işinden?

Enteresan olmuş, Avusturya-Türkiye yarı final oynarken İngiltere Almanya kupa dışında kalabilir. Adaletsiz olmuş.
Müthiş heyecanlı oluyor maçlar. Süper düşünmüşler konsepti. 3.lerin bile devam etmesi ayrı bir renk kattı turnuvaya.

İtalya 1-0 yenilip , belçika 1-0 yenerse ikiside 6 şar puan 2 averaj yapıyorlar . Ama belçika attığı gol fazlalığıyla 1. Oluyor. Bu durumdada ispanya-belçika , macaristan-italya olur çok biüyük ihtimalle. İtalya sıef ispanyadan kaçmak için maçı verebilir. Demedi demeyin

İtalya 1-0 yenilip , belçika 1-0 yenerse ikiside 6 şar puan 2 averaj yapıyorlar . Ama belçika attığı gol fazlalığıyla 1. Oluyor. Bu durumdada ispanya-belçika , macaristan-italya olur çok biüyük ihtimalle. İtalya sıef ispanyadan kaçmak için maçı verebilir. Demedi demeyin
Yok öyle bir şey yahu İtalya - İspanya eşleşmesi UEFA tarafından açıklandı

UEFA EURO 216 sur Twitter : "What a round of 16 tie we have in store at Stade de France! 😍😍😍
#ITAESP https://t.co/W4N1p3iwvi"

Aynen öyle gerçekten rezil oynadık. Emre ilk 11 başlasa ve takım bugün oynadığı gibi motive bir şekilde oynasa mücadele etseydi eğer hırvat maçından bile en azından beraberlik koparırdık diye düşünüyorum. Şimdi gruptan çıkmış olurduk. İspanya mağlubiyeti ise normal ona bir lafım yok. O maçta da çok rezil oynadık sıkıntı o mağlubiyet değil.
Yav kardesim rezil oynadik lafi agizdan kolay cikiyor, o iki macta toplam 10 gol falan yiyebilirdik. Simdi cekleri yendik diye methiyeler duzulmesine anlam veremiyorum.

Hani bazen mac falan umrunda olmaz sirf bir futbolcuyu izlemek icin izlersin maci. Ilk defa Emre Mor'da yasiyorum bunu bu turnuva'da. Seyir zevkimi arttirdi velet.

İtalya belçika'yı yendiği için puan eşitliğinde bile her türlü İtalya lider olur diye biliyorum

Üst Alt