D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

DOKSANA TAKTIM BEN TAKTIM EMRE MOR DEĞİL BEN

ClgFAdkWkAEtgSe.jpg

Yav kardesim rezil oynadik lafi agizdan kolay cikiyor, o iki macta toplam 10 gol falan yiyebilirdik. Simdi cekleri yendik diye methiyeler duzulmesine anlam veremiyorum.
Orası doğru. Ben şahsen methiyeler düzmüyorum. Madem böyle oynayabiliyordunuz neden 3. maça kadar beklediniz diye sorarım adama. Bugün oynanan maçtaki performansı ve mücadeleyi beğendim ben yoksa diğer 2 maçı aklamaz. En azından hırvat maçını aklamaz. Velhasıl kelam herşeye rağmen gruptan çıkma şansı yakaladık :D Kim ne derse desin FT'nin futbol şansı da var bu bir gerçek. Euro 2008'de yarı final oynamamız falan normal iş değil yoksa :D

Owww italyanın birinciliği garantiymiş bu daha kötü oldu. Adamlar full yedek çıkacaklar kesin.

[FONT=&quot]Kaleci: Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint Germain)[/FONT]
[FONT=&quot]Defans: Davide Astori (Fiorentina), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Angelo Ogbonna (West Ham), Daniele Rugani (Juventus), Matteo Darmian (Manchester United), Mattia De Sciglio (Milan), Davide Zappacosta (Torino)[/FONT]
[FONT=&quot]Orta Saha: Marco Benassi (Torino), Giacomo Bonaventura (Milan), Daniele De Rossi (Roma), Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Jorge Luiz Jorginho (Napoli), Riccardo Montolivo (Milan), Thiago Motta (Paris Saint Germain), Marco Parolo (Lazio), Stefano Sturaro (Juventus), Antonio Candreva (Lazio)[/FONT]
[FONT=&quot]Forvet: Citadin Martins Eder (Inter), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Graziano Pellè (Southampton), Simone Zaza (Juventus), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Stephan El Shaarawy (Roma)

elinde şöyle bi kadro var yedek çıksa ne farkeder en kötü berabere kalırlar[/FONT]

Kepazelik yapmadılar, kendilerinden daha güçlü takımlara yenildiler. Türkiye'nin sınıfı bu, karşısına yenebileceği sınıf takım çıkınca yeniyor görüldüğü gibi.

Doğru kadroyu koy yenil birşey denmez. Sen kanatsiz futbol oynayip. orta sahadan defans yaratiyorsun. bugün en azindan kanat oyunculariyla oynayip dripling yapabildik. ileri gidemedik 2 maçta.

Üst Alt