D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

Orası doğru. Ben şahsen methiyeler düzmüyorum. Madem böyle oynayabiliyordunuz neden 3. maça kadar beklediniz diye sorarım adama. Bugün oynanan maçtaki performansı ve mücadeleyi beğendim ben yoksa diğer 2 maçı aklamaz. En azından hırvat maçını aklamaz. Velhasıl kelam herşeye rağmen gruptan çıkma şansı yakaladık :D Kim ne derse desin FT'nin futbol şansı da var bu bir gerçek. Euro 2008'de yarı final oynamamız falan normal iş değil yoksa :D
Sana demedim zaten kardesim, sana diyormus gibi yapip baskalarina laf soktum, bildigin kilciklik yaptim yani. :D

siyaset sokmayın deyip siyaset sokuyorsun burada çelişki var
ha diyelim siyaset girdi işin içine ki tayyip'i sevmediğini belirtebilir insanlar buna karışamazsın, sen nasıl viva tayyip yazıyorsan oda tayyip yüzünden vs vs. yazar kendi yaptığın şeyi başkası yapınca buna itiraz etmen yanlış.
mantık olarak haklısın benim bu akşama kadar yazdığım 3 bin mesajın 3 tanesinde siyaset yoktur.
benim eleştirdiğim kesimin ise mesajlarının yarısı siyasetle ilişiktir..
ben kimseden nefret etmiyorum adam hangi görüşten olursa olsun kılıçlaroğluna da herkese de saygım sonsuz..
ama gerçekten burayı siyasete alet edip GSARAY forumunu araç olarak kullananlar çok..

burak çok iyiydi.selçuk iki harika top attı,biri burağın ayağına çarptı malum,sonra emre mor atamadı ...
Balta'nın eksikliğinden sonra Ahmet veya Semih stoperde oynar. Bence ilaveten Arda kenarda olmalı tur atlarsak. Bugün yine yürümekten başka bir şey yapmadı. Forvet arkasında Yunus veya Hakan oynamalı. Diğer oyuncular aynen sahada olmalı.

mantık olarak haklısın benim bu akşama kadar yazdığım 3 bin mesajın 3 tanesinde siyaset yoktur.
benim eleştirdiğim kesimin ise mesajlarının yarısı siyasetle ilişiktir..
ben kimseden nefret etmiyorum adam hangi görüşten olursa olsun kılıçlaroğluna da herkese de saygım sonsuz..
ama gerçekten burayı siyasete alet edip GSARAY forumunu araç olarak kullananlar çok..

Siyasetin futbolun içine alet edilmemesi gerekiyor burada haklısın , burada futbolla ilgili eleştiri yapılmalı lakin eleştirdikleri futbolcuların çoğu önceden kendilerini siyasetin içine soktukları için çoğu kişi eleştiriyor onları yoksa takımda eleştirilen 2-3 isim dışında diğer oyuncuları eleştirenler yok (siyaset konusunda) milli takım kendini siyasetin dışında tutması lazım.

giphy.gif
Dab for my niggas

kardeş burda bir isyan var öyle başa böyle traş var..
adamlar öyle mutluydu ki türk milli takımı yenildi diye zil takıp oynadılar burda..

o mutlu olanın zil takanın kendi karakteridir. söversin sayarsın. yalnız "futbola siyaset sokup milli maçı nefret gözlüğüyle izleyenler çeyrek final geliyor gerilin biraz daha..
viva terim viva tayyip" diyorsun ya siyasetin herhangi bir alana sokulmadığı yer kaldı mı bu ülkede. sen adam kayıracaksın, evlatçılık yapacaksın, milyonları haksız yere dağıtacaksın sonra italya'ya g.tünü dayayacaksın beni eleştirme psikolojim bozuluyor diyeceksin. o az olan yerlerde sürünen kapasiteni dahi eleştirilmeden, sövülmeden dahi gösterme cürretinde bulunmuyorsun ki ! Galatasaray'a karşılıklı çıkarlar doğrultusunda stad yapacaksın açılışı siyasi propaganda'ya çevirecek klübün başkanını taraftarları önünde gömeceksin. anlayacağın siyaset ve adam kayırma futbola ve pek çok şeye sokulalı çok oluyor.

Üst Alt