D-Smart GO Abonelik İptali İçin Çözüm | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D-Smart GO Abonelik İptali İçin Çözüm

bizim maclari izleyebilmek icin 1 aylik abonelik yapmistim

malum bizim maclarin devami exxenden yayinlanacak, dsmart ile alakamiz kalmadi bu sezon

app üzerinden üyeligi sonlandirmayi denedim ama sürekli hata veriyor

internette biraz arastirdim ve bu konuyla ilgili baya sikinti yasayan insan var

dsmart go sitesinde verilen müsteri hizmetleri numarasini arayinca da sistem otomatikmen size "islemlerinizi appten yapabilirsiniz" deyip aramayi sonlandiriyor

biraz arayis sonrasi bir cözümünü buldum bunun

0850 266 0000

su numarayi arayin ve 2yi tuslayin

sakin 1i tuslamayin yoksa yine otomatik sekilde "islemlerinizi appten yapabilirsiniz" deyip aramayi sonlandiriyorlar

ben bu sekilde demin üyeligimin yenilenmesini iptal ettirdim

eminim burada da bu pislige bulasan vardir

eger siz de sikinti yasiyorsaniz bu yöntemi mutlaka deneyin

e-devlet üzerinden iptal edilebilir

tc vatandaşlığı yoksa alın bir vatandaşlık çok cazip ülkenin %60 ı bilhassa da yurtdışındaki gurbetçiler de türkiye'nin refahlığından övgüyle bahseder.

aga ben daha 1 saat önce iptal ettirdim bu sekilde
durumu izah edip applikasyon üzerinden olmuyor de
Aynı şekilde bende söyledim yapacakları bişey olmadığını site veya app üzerinden iptal etmem gerektiğini söylediler. Dediğin gibi benimde hata veriyor iptal olmuyor. Seneye nah alırım bu gerizekalı platform aptallar gerizekalı filmlerini izleyecez sanki

Aynı şekilde bende söyledim yapacakları bişey olmadığını site veya app üzerinden iptal etmem gerektiğini söylediler. Dediğin gibi benimde hata veriyor iptal olmuyor. Seneye nah alırım bu gerizekalı platform aptallar gerizekalı filmlerini izleyecez sanki

otomatik ödeme talimatim var mi diye sor
eger varsa onu kaldirmak istedigini söyle
benim kimlik bilgilerimi isteyip bu sekilde iptal ettiler yenilenmeyi

2007 yılıydı galiba, her yere bangır bangır reklam verip, ülkenin en büyük içerikli ve hep bedava olacak tek platformu diye anırıyorlardı. Sonra milleti kandırdılar tabi.

Hoş son olarak diyeceğim 2021 yılında bu firmayı kullanan varsa, sorun firmada değil alanlardadır.

2021 yılında PS1 oynayıp PS5 çok pahalı bu da iş görüyor demek gibi bir şey bu.

Ben de 15 dk konustum inatla iptal edemiyoruz diyor.kufretmemek icin zor tuttum kendimi.bankanizla görüşüp otomatik odeme talimatını kaldirtabilirsiniz dedi.

Üst Alt