Daha fazla Store istiyoruz ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha fazla Store istiyoruz !

Cevap: Daha fazla Store istiyoruz !

Storelerde satış olmuyosa bu da yönetimin başarısızlığıdır..Dar ürün yelpazesi ve kalitesiz ürünlerden dolayı rağbet yok..Biraz akıllarını kullanıp Albenisi olan ve sürekli güncel ürünler olmalı..

kredi kartı diyosun herkes kredi kartı kullanmayabilir..Ama taraftar kartı 7den 70e öğrencisinden doktoruna herkes alabilir..

tamamda misbah,

bu yüzden gsbonus taraftar kartta çıkardılar

normal bildigin banka kartı gibi,içine para yatırırsan kullanırsın.yatırmassan kullanmassın.

maestro kart yani.kredi kartı falan değilki

Forma yüklü tırlar daha çok gezmeli ülkeyi yoksa bu forma satışı kolay kolay artmaz ... Aslında Nike mağazalarında satılsa bile super olur bizim formalar intersportta satılıyordu ama şu anda Nike mağazalarında bulamıyorum 1 aya gelir diyorlar

Maltepe Carrefour SA'daki store kapanmis ,bakalim bir parcali forma alacagim bugun umarim hakkini vermislerdir

yuh ya yorumları okudum içim karardı. herkes manisada fener var diyo bizimki yok diyo, daha acı olanı samsunda fenerium ve ts club var demiş arkadaş bizimki yok :(

Maltepe Carrefour'dakinden sık sık alışveriş yapardım ama kapandı. Yeniden açılması lazım :p

arkadaşlar fenerrumla karşılaştırmayın onlarda zarar ediyor ama kulüp finanse ediyor mağazaları

Koskoca Konyada Gsstore yok harbiden , bakkal dükkanı gibi bir taraftar store var burda 2005 yılından kalma ürünler satılıyor ya olacak şey degil :mad:

Samsun'da TS Club ve Fenerium var fakat GS Store yok. Store istiyoruz! :happynew:

Üst Alt