Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara!

Elano ile birlikte camiamız ve taraftarımız müthiş bir sevinç içerisinde. Bu sevinci bize yaşatan "İçimizden Biri" Haldun ÜstünEL'e sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Taraftar olarak daha neyi bekliyoruz ? Messi'yi mi getirsin Haldun abi ? :p O görevini yaptı sıra bizde !

Haydi Store'lara Hücum !

locw0pxsz4naal6fe8k4.jpg

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Yönetimden ? Haydi Store'lara !

+1905

Bugün Arda'nın mor renkli formasını alıcam,çıktıktan sonra da Elano'nun sarı kırmızı parçalı formasını....

Burdan yönetime ve Haldun'a tşk etmek bence yetersiz,afaki kalır...taraftar olarak laf degil,icraat zamanıdır..

abi ya istersen pembe olsun forma ya, helal olsun, sayenizde yuzumuz guluyor

allah sizden binlerce kez razi olsun

haydi store lara, forma kalmasin piyasada

Mor formayi begenmeyenler olabilir; ama herkesin yonetime maddi imkani elverdigi surece katkida bulunmasi gerekir.

Forma işini gelecek aya ötelemiştim ama benim de hemen almam lazım...

Bu kadar da olmaz ki ama! Forma alacak olsam bile kimi yazdıracağım ki?

Arda?

Kewell?

Baros?

Keita?

Elano?

Çok ayıp ediyor yahu bu yönetim. :( Hangi birini alayım ben şimdi. :( Bu kadar kararsız bırakılır mı şu taraftar topluluğu? Hepsi de birbirinden yaramaz(!) topçular!

Püüüü!

Takıldım kaldım.

:D

Arda?

Kewell?

Baros?

Keita?

Elano?

Çok ayıp ediyor yahu bu yönetim. :( Hangi birini alayım ben şimdi. :( Bu kadar kararsız bırakılır mı şu taraftar topluluğu? Hepsi de birbirinden yaramaz(!) topçular!

Püüüü!

Takıldım kaldım.

Haldun Üstünel :ka19:

Dalga geçen şapşal medyaya inat mor forma alıcam. Cümle alem morarsın artık :cool:

Bulunduğum yerde Store yok, internetten sipariş vereceğim ancak para elime geçtiği ilk anda. . Hepimizin destek olması gerek kulübümüze.

Arda?

Kewell?

Baros?

Keita?

Elano?

Püüüü!

Takıldım kaldım.

Ben Kewell almayı düşünüyorum :) Ama renk konusunda kararsızım :D

Ben de mor forma alacağım ama kimi yazdıracağım konusunda kesinlikle kararsızım. :)

müthiş bir transfer haldun üstünel ve yönetime teşşekürlerimizi forma satışlarını patlatarak karşılk verelim.

Öncelikle herkese merhabalar arkadaslar.

Elano transferiyle nanilmaz bir is daha basardi Haldun Üstünel. Kendisini ayakta alkislamaktan ve gsstore dan bol bol alisveris yapmaktan baska birsey düsmüyor bize.

Elano Lincoln den fizik ve kondisyon olarak cok daha üstünde, uzaktan sutlari ve frikikleri ise cok daha tehlikeli ve oyun disiplini cok daha yüksel olan bir futbolcu.

Arti karakter olarak mütevazi hatta biraz fazla mütevazi ve kisiligi yerine oturmus bir insan. Dolayisiyla Galatasarayimiza cok büyük katkilar saglayacaktir.

Üst Alt