Danıştay Seyrantepe Projesinin 2007 (eski) imar planını iptal etti


--------------------------------------------------------------------------------SEYRANTEPE PROJESİ İPTAL

DANIŞTAY İPTAL ETTİ

10 Şubat 2010 Çarşamba, 17:49

Danışty Galatasaray'ın Seyrantepe projesini iptal etti...AYRINTILAR GELİYORHabertürk
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?10 dakika olmuş orada çıkalı.. belki kısa sürede yayılır.. konu nedir ne değildir bilen var mı ?
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?Haber 7 ' de de gördüm haberi ama sakin olmak lazım.Danıştay kararı almış olabilir ama bu proje sonuçda Başbakan destekli bir proje böyle karar çıktı diye iptal olunucak bir durum olamaz.
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?Haber 7 ' de de gördüm haberi ama sakin olmak lazım.Danıştay kararı almış olabilir ama bu proje sonuçda Başbakan destekli bir proje böyle karar çıktı diye iptal olunucak bir durum olamaz.Başbakan'ın destek verdiği katsayıyı da bu kurum iptal etti abi. :)Büyük bir ihtimalle iptal olmuştur. Gelecek süreçte ne olacak bilinmez.
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?başbakan destekli olmasının bu günlerde pek birşey değiştireceğini sanmam.. başbakan destekli yök'e danıştayın son günlerde neler yaptığı malum.. yök'e yapılanlar tabi ki doğru ancak bizim stadla ilgili nasıl gelişmeler var acaba bunları öğrenmek gerekir..
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?Haber 7 ' de de gördüm haberi ama sakin olmak lazım.Danıştay kararı almış olabilir ama bu proje sonuçda Başbakan destekli bir proje böyle karar çıktı diye iptal olunucak bir durum olamaz.Belki de tam o yüzden iptal etmişlerdir. Biliyorsunz Başbakan'ın ak dediğine kara demek mahkemelerimizin asli görevi.Zaten ülkede Başbakan'da, Cumhurbaşkanı'da, Mecliste, kısacası yürütme de yasama da gereksiz. Bırakalım Anayasa Mahkemesi,Danıştay, Yargıtay yönetsinler bütün memleketi. Belki kendi kendilerine bomba atarlar sonra da Galatasaray taraftarını suçlarlar belli mi olur..Hey Allahım..
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?Meriç demek istediğim açık iptal diye bir karar alınsada proje değişir veya başka bir alternatif düşünülür ne olursa olur ama bu stad biter:)Alınan kararda mutlaka ters bi durum vardır ve iptal gerektirmiştir düzelir ve kaldığı yerden devam eder;)
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?Beyler saçmalamayın konuyuda siyasete büründürmeyin Başbakan destekli denmişse konuyu başka örnekler vererek saptırmak neyin nesi kendinize gelin belkide o yüzden iptal olmuştur lafa bak ya...
 
Cevap: Aslantepe İptal (mi) ?Belki de tam o yüzden iptal etmişlerdir. Biliyorsunz Başbakan'ın ak dediğine kara demek mahkemelerimizin asli görevi.Zaten ülkede Başbakan'da, Cumhurbaşkanı'da, Mecliste, kısacası yürütme de yasama da gereksiz. Bırakalım Anayasa Mahkemesi,Danıştay, Yargıtay yönetsinler bütün memleketi. Belki kendi kendilerine bomba atarlar sonra da Galatasaray taraftarını suçlarlar belli mi olur..Hey Allahım..

bu konularla stad konusunu birbirine karıştırmamak gerekir.. ayrıca stad yapımını durdururlarsa mutlaka bir sebepte vardır.. yolsuzluk olmuştur , yapılmaması gereken şeyler yapılmıştır vs.. tabi varsayımlar üzerine konuşuyoruz ancak yine de bu stad kararı ile danıştay'a yüklenmemek gerekir..
 
Üst Alt