Danny Blind, Hollanda Milli Takımı'ndan Kovuldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Danny Blind, Hollanda Milli Takımı'ndan Kovuldu

O muydu ya en son? Ben tamamen unutmuşum :D 2 dönem önce o vardı diye hatırlıyordum ben.

Iyi onu getirmezler o zaman. Bence Hollanda ya yarayabilecek bir adam var o da Huub Stevens. Bence onu ikna etmeye baksınlar, bir ay önce falan ZDF de Markus Lanz'ın programına katılmıştı artık istemiyorum falan diyordu ama ikna edilebilir bence.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Evet oydu... Van Gaal´dan sonra geldi. Bana göre en optimal isim Van Gaal, ama kendi istegi ile birakti zaten galiba zamaninda, bir daha gelmez.

Huub Stevens reis bir adamdir, ama o da gelmez dedigin gibi.

assauerstevens_201601111455_full.jpg

Reis üstad Rudi Assauer ile birlikte, futbol tarihinin en karizmatik ikilisi idi. :( hey gidi günler.

Flas flas flas!

Robben dunku hazirlik macinda gecici hoca olan Fred Grim e tepki vermis, Sneijder neden 30 dakikadir isiniyor diye, alacaksan al oyuna yoksa adami yorma bosuna kenarda demis oda ondan sonra 84. dakika da oyuna almis Sneijder i. Sneijder da Fred Grim e cok sinirlenmis sadece 6 dakika sure aldigi icin.

Son düzenleme:
Van Gaal Reis olsaydi, bu capulculara ne yapacagini bilirdi.

Zaten sorun bu, otoriter bir hoca olmadigindan boyle seyler yasanabiliyor, Sneijder ve Robben de van Gaal i seven ve ona saygi gosteren oyuncular. Turkiye icin Terim neyse Hollanda icin van Gaal oyle diyebiliriz. Bastaki hocalar pisirik olunca boyle buyuk oyuncularda istedigini yaptirir.

Evet oydu... Van Gaal´dan sonra geldi. Bana göre en optimal isim Van Gaal, ama kendi istegi ile birakti zaten galiba zamaninda, bir daha gelmez.

Huub Stevens reis bir adamdir, ama o da gelmez dedigin gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 16729

Reis üstad Rudi Assauer ile birlikte, futbol tarihinin en karizmatik ikilisi idi. :( hey gidi günler.

Lanz da konuk oldugunda özel hayati üzerine konustu adam cok aci seyler yasamis gercekten. Babasini genc yasta kaybetmis, karisi cok hastalanmis bayagi sorunlar yasamislar bayagi zor dönemler gecirmis, kendisinin kalbiyle sorunlari var. Zaten bu yüzden de futbolu birakmis Hoffenheim'in basindayken.

Üst Alt