Danny Blind, Hollanda Milli Takımı'ndan Kovuldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Danny Blind, Hollanda Milli Takımı'ndan Kovuldu

57a73f29-0743-4f0a-bd43-2ff59f1451e0

HOLLANDA Milli Takımı Teknik Direktörü Danny Blind'in görevine son verildi.

Hollanda Futbol Federasyonu, 2015'ten beri Hollanda Milli Takımı'nın başında bulunan 55 yaşındaki Danny Blind ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Blind'in yerine başka bir isim gelene kadar ise geçici teknik direktörlük görevine Fred Grim getirildi. Fred Grim, İtalya ile 28 Mart salı günü oynanacak hazırlık maçında takımın başında yer alacak.

Hollanda futbolu hem kulup hem de milli takim duzeyinde bizden bile kotu durumda su anda.Hocalarin reddetmesi normal.

Zaten bu aptali neden basa getirdiler anlamadim. Zamaninda LvG biraktiginda Hiddink yerine Koeman'i getireceklerdi basa. Adam simdi EPL'de birakir mi orayi.

Flas!

Robben, Sneijder ile birlikte yeni teknik direktor'un kim olacagi konusunda fikirlerini sunmak istedigini acikladi.

Son düzenleme:
Hollanda futbolu darmaduman...

Ne büyük bir oyuncuymus ki Robben, adam o zamanlar sakatlandigindan beri, toparlanamadi kocaman Ülke futbolu.

Bilemicem vallah :)

Bizim tecrubemiz var o yuzden bize de sorsunlar demis Robben.
Bence haklılar bir nevi, Blind ile olmayacağı daha başlamadan önce belliydi yine öyle gereksiz birini getireceklerse direkt Robben ve Sneijderin önerisine de kulak verebilirler daha etkili olabilir.

Hollanda adına umarım De Boer denen herifi getirmezler. Hollanda turnuvalarda olması gereken bir takım mutlaka, eksikliği hissediliyor.

Bence De Boer veya Hiddink (şu an napıyor bilmiyorum) isimlerine yönelecekler, 2018'e gidebilmek için daha hâlâ şansları var.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Bence haklılar bir nevi, Blind ile olmayacağı daha başlamadan önce belliydi yine öyle gereksiz birini getireceklerse direkt Robben ve Sneijderin önerisine de kulak verebilirler daha etkili olabilir.

Hollanda adına umarım De Boer denen herifi getirmezler. Hollanda turnuvalarda olması gereken bir takım mutlaka, eksikliği hissediliyor.

Bence De Boer veya Hiddink (şu an napıyor bilmiyorum) isimlerine yönelecekler, 2018'e gidebilmek için daha hâlâ şansları var.

Hiddink´i getireceklerse geriye, neden gönderdik, diye sormazlar mi aceba ? Blind zaten Hiddink´in yerine geldi. Hiddink´in en büyük talihsizligi Robben´in sakat olmasiydi. Ezildiler zaten Izlanda´ya, Cek´e, ve Türklere o dönem. Oradan beri bir daha toparlanamadilar...

Bir cok yetenekli oyuncu var, ama takimi süreklyecek adam yok. Takim dersen, o da yok.

Koeman, de Boer, van Bronckhorst ve van Gaal bu gorevi istemediklerini acikladi. Kisaca hocasiz kalacaklar, bence artik bir degisiklik olmali ve yabanci hoca getirmeliler. Kulislerde Klinsmann falan diyorlar. Hiddink de olmaz bence. Zaten Blind den once Hiddink vardi.

Hiddink´i getireceklerse geriye, neden gönderdik, diye sormazlar mi aceba ? Blind zaten Hiddink´in yerine geldi. Hiddink´in en büyük talihsizligi Robben´in sakat olmasiydi. Ezildiler zaten Izlanda´ya, Cek´e, ve Türklere o dönem. Oradan beri bir daha toparlanamadilar...

Bir cok yetenekli oyuncu var, ama takimi süreklyecek adam yok. Takim dersen, o da yok.
O muydu ya en son? Ben tamamen unutmuşum :D 2 dönem önce o vardı diye hatırlıyordum ben.

Iyi onu getirmezler o zaman. Bence Hollanda ya yarayabilecek bir adam var o da Huub Stevens. Bence onu ikna etmeye baksınlar, bir ay önce falan ZDF de Markus Lanz'ın programına katılmıştı artık istemiyorum falan diyordu ama ikna edilebilir bence.

Üst Alt