# Danny Shittu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Danny Shittu

Cevap: # Danny Shittu

danny-shittu1.jpg

Fener böyle zenci sever :D

Kesinlikle ktılıyorum:D

Cok guzel yorumlar yapilmis. Ben de futbol yonunden yorum yapayim bari, Danny Shittu'yu burada onermis olmam gerekiyor, cunku Championship'i takip ettigimden bu adamin hatri sayilir maclarini izledim. Watford'da cok saglamdi, mukemmel oynuyordu. Sonra Bolton'a gitti ama orada oynayamadi. Stil olarak Servet'in daha cabugu ve daha guclusu diyebilirim. Hizli forvetlere karsi siritmaz, havada da kimseye top birakmaz. Neill'den ustun oyuncudur benim gozumde, komple defanstir. Alinsa cok faydali olur.

ben bu adamın bi topa vuracagına ne biliyim topa kosacagına ınanamıyorum adamda futbolcu gorunumu yokki bildiqin boks'cu tipi var.gelmesin boyleleri baros'a iş koyar :D

:evilsmile:
Çalışanın olur :D

Bence asılsız haberdir çünkü kaç tane stoper var takımda başka bir olasılıkta yolcu mu var takımdan acaba?

Bide siyahi olman lazım..Ben görmedim beyaz olupta bu vücuda sahip futbolcu&basketbolcu.

Amerikan güreşi tarzı yerlerde ilaçla veya farklı yöntemlerle şişiriyorlar kasları.Doğal değil yani.

Ama bu herif futbolcu.İlaç alması yasak.Yani 100% doğal

Üst Alt