Dany Dany, Neyin Nesi? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Dany, Neyin Nesi?

Cevap: Dany Dany, Neyin Nesi?

O zamanlar takım çok kötüydü alabileceğimiz belki de en iyi adam Dany'di.

O zamanla bu zaman arasında fark var artık fites arttırdık.

feneri dagitti

bizi silip supurdu

karizmatik, zenci, hizli, guclu, kesinlikle alinmasi icin birseyler yapmaliyiz.

neyin nesi bu dany?

:b5:

ne gunlere kaldik, elalem quaresma yi aldirir, biz adnan sezgini gorevinden edemedik. utanalim

konu hortlamış :D

istediğin olmuş, senn gördüğünü terim de görmüş :)

ilk 5 sayfadaki yorumlara baktim. bir de bugün transfer basligindaki yorumlara baktim :) arkadas bizim taraftari memnun etmek imkansiz.

Bu millete pahalı mal daha tatlı geliyor arkadaşlar. Fatih hoca istediyse gerisi hikaye. Camiamıza ve Dany'e hayırlı olsun.

antu lavuklari bu transfere gülüyorlar , demekki süper transfer, cünkü bu lavuklar ne zaman transferimize gülseler hep verim almisizdir. bkz. Ribery

Hatırlıyorum konunun açıldığı zamanları şok olmuştuk adamın performansından. Sonradan biraz düşüşe geçti ama bunda Antep'in dengesiz oyununun da katkısı oldu illa ki. Ben zaten daha isimli bir oyuncu istemiyordum, çünkü Ujfalusi'nin en az 1 sene daha çok rahat oynayacağından eminim ama asıl nedenim Semih'in önünün kesilmemesi. Bizim taraftara beleş adam getirirsin takımı niye bırakmış der, para verirsin bu para verilir mi der garipsiniz vallahi.

Üst Alt