danyal artemis - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

danyal artemis

Yok o heriften olsa olsa büzüktaşlı olur.

Ulan yaptığım muhabbete bak ya bana da kafayı yedirdiniz en sonunda Allah belanızı versin.

İyi forumlar.
Mehmet Arslaner abi sen benim kovduracaksın bu gidişle :asd22:

bu fotoğrafın bir muhabbeti vardır diye ofisteki pc'dem google milf hunter yazdım. Ünlü bir jigolodur en fazla diye düşündüm. resimdeki adam ***** star çıktı. ctrl f4; x, sayfa gezgini tuşu, panikle neye bastığımı bilemedim. Allah hakikaten belamızı versin

@Mehmet Arslaner abi sen benim kovduracaksın bu gidişle :asd22:

bu fotoğrafın bir muhabbeti vardır diye ofisteki pc'dem google milf hunter yazdım. Ünlü bir jigolodur en fazla diye düşündüm. resimdeki adam ***** star çıktı. ctrl f4; x, sayfa gezgini tuşu, panikle neye bastığımı bilemedim. Allah hakikaten belamızı versin
Adam ve ***** stari, hmm forumda yine ilginc olaylar.

demek "ahahahah" ha
vay ki vay çekeceğiniz var, emrah gidiyor olabilir ama danyal kalıyor bilmem anlatabildim mi erman bey. :evilsmile:
Ya Bodrum müdavimleri olarak biz bir şekilde anlaşırız kardeşim sıkıntı yok :D Hem sen Erman ağabeyine kıyamazsın ben seni bilirim. Seneye çayını içmeye de geleceğim Allah'ın izniyle biliyorsun.

mesaj silme + seni silmeye kadar gider bu işin sonu., sen bilirsin genede.
Beni belki evet ama Soyadımı aslaa silemeyeceksiniz..

this-is-the-hardest-would-you-rather-for-anyone-i-2-5622-1495737556-2_dblbig.jpg

@Mehmet Arslaner abi sen benim kovduracaksın bu gidişle :asd22:

***** yıldızlarını hor görmemek lazım, en nihayetinde onlarda emekçi.

***** yıldızlarını hor görmemek lazım, en nihayetinde onlarda emekçi.

Ona ne şüphe. Biz de emekçiyiz. Ancak toplumumuz henüz seks işçilerini kabul edecek olgunluğa erişemedi. Biz tekel işçilerine sahip çıkamadık üstad.

Ayrıca hiçbir patron elemanının çalışması için verilen bilgisayarında soyunmuş ... neyse abi iyi forumlar :asd22:

Üst Alt