Dany'e Olan Borç Ödendi, Nagatomo Transfer Edildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany'e Olan Borç Ödendi, Nagatomo Transfer Edildi

76gyy5.jpg

Galatasaray, Dany Nounkeu'ya olan 461 bin 200 euro'luk tazminat borcunu ödedikten sonra Yuto Nagatomo'yu transfer edebildi.

Transferin son gününde Badou Ndiaye'yi Stoke City'ye gönderen ve Inter'in Japon sol beki Nagatomo'yu kiralayan Galatasaray'la ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre Galatasaray, FIFA'nın Dany için hükmettiği 461 bin 200 euro'luk tazminatı düne kadar ödememişti. Transfere engel görülen bu para faiziyle birlikte karşılandı ve Japon sol bekin transferi, bu ödemeden sonra gerçekleşti.

Daha önce formasını terlettiği Galatasaray'dan gönderildikten sonra FIFA'nın kapısını çalan Dany, Galatasaray'a tazminat davası açmıştı. Dany, 1 milyon 519 bin euro ve 20 bin dolarlık tazminat davası açarken FIFA, bu talebin kısmen kabulüne karar vererek Galatasaray'ın Dany'ye 461 bin 200 euro ödemesine karar vermişti.

Galatasaray, bu yaşananlardan sonra FIFA’dan gerekçeli kararı istedi ve bu şekilde süreç uzadı. Ancak tazminatın kesinlik kazanması sonrası bu ücret, Galatasaray'ın transferine engel oldu. Bu borcu kapatmak zorunda kalan Galatasaray, ardından Nagatomo'yu renklerine bağladı.

Dany Nounkeu, 2012-2014 arası Galatasaray forması giymişti.

Dany mi? Dany kim? Adamın kim olduğunu unuttuk hala alacağı duruyor. Değişmeli, bu kulüp yönetim sistemi değişmek zorunda.

Yalanin batsin serefsiz Nevzat, parali kopek.

Dany diyorsan Olcan'da diyeceksin, ama demiyorsun cunku salliyorsun.

Su nevzatin dedikleri artik yasak olsun forum'da.

Biz Olcan’ın parasını ödedik mi? Ya tam liste olmalı bizim kulübün kime ne kadar borcu var diye? Şeffaf olun azcık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olcan'in parasının tamamını dursun ödemeli.
Gerekirse mahkemeye gidilip keyfi fesh ettim lafları delil olarak gösterilmeli.

Ayrıca cavanda içinde; trabzon zor durumda onun için transfer ettim sözleri de unutulmamalı.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Üst Alt