Darius Songaila Galatasaray'da - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Darius Songaila Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Darius Songaila Galatasaray'da

1 - Mirsad NBA'de kalsaydı, 6. adam falan olurdu en kötü. NBA'deki sistemi beğenmemiş olabilir. İstemediğin takımlarda da oynamak zorundasın, daha fazla maç oynuyorsun, sürekli yolculuk hali falan filan. O zamanlar hayat tarzına daha uygun olan Avrupa'da oynamayı tercih etmiş olabilir, normaldir. Aşağı yukarı da aynı parayı kazanacaktı zaten çaylak kontratı devam ettiği sürece. Sonrasında ise tercih etmedi NBA'i kişisel sebeplerden.

2 - NBA'den rol oyuncusu getirirsin de, bitmiş bir adamı getirmezsin. Songaila son sezon çok az oynadı. Rol oyuncusu falan değildi. Rotasyonun dışındaydı genelde.

3 - Lakovic ve Ömer arasında 8 cm boy farkı var. Ömer normal sayılır 2 numara için ancak Lakovic çok çok kısa. Üstelik hiç defansif çabası falan yok.

4 - Yüksek meblağlar vermeden daha iyilerini de alabilirsin diyorum zaten ben. Lakovic ve Songaila gibi bitmiş adamları almak zorunda değilsin. Euroleague'e direkt katılan Cantu gerizekalı mı da David Lighty'ye 2 yıllık sadece 300 bin $ veriyor?

1 - mirsad nba de kalsaydı 6. adam olurdu felan demeyle olmuyo bu işler eger mirsad öle 6. adam olabılcegını felan hissetseydı kalırdı zaten senınde dedıgın gıbı avrupada kazandıgı parayı ordada kazanıyodu.öle bi konusuyonkı sankı bole mirsad süperstar bi oyuncuda nba de kalmak ıstememıs avrupayı tercıh etmıs ahahahahahha cok güldüm bu soledıgıne.

2 - songaila kesinlikle bitmiş bir adam degıl ayrıca son sezon çok az oynamasının nedenı sakatlıgı adam 9 yıldır ilk defa böle bi sakatlık gecırdı.mirsad 2-3 senedır dogru duzgun oynamadı en kritik yerlerde hep sakat.aynı şey vidmar ıcınde gecerlı fener bu adamlara guvenıp yola cıkıyo.1 uzun alcaklar gıbı.kımı alırlar ne kadar yararlı olur bılınmez.ayrıca bence 5 numara oynayabılen şutu olan bir 4 numara almamızda cok iyi oldu.bakıyorum elımızdekı kadtoya 4 numara oynıyacak adam goremıyorum cevher özerden baska.

3 - ben lakoviç 2 numara oynasın demıyorum tutku ve gordon 2 numara oynayabılır dıyorum tutku 1.96 gordon 1.91 ömer onan 1.93

4 - david lighty nin avrupa basketboluna ne kadar uyum saglıyacagını hep beraber görecez zaten.ben seneye geri yollar dıyorum.ondan sonra 3-4 avrupa takımı daha gezer sonrasındada nba de yaz takımlarında felan denenir minunmum kontratla rotasyona girmeyı dener eger onuda basaramazsa çin ligi yada kazak liginin yolunu tutar.

Cevap: Darius Songaila Galatasaray'da

Sehata o kadar salladık ama Lakovic ve Songaila konusunda haklıymış.Bu adamlar cidden yaşlanmışlar. Oktay Mahmudide bu transferlerle büyük hata yaptı.Onu da söylemek lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt