Darius Vasell Ankaragücü'nde


Cevap: Darius Vasell Ankaragücü'ndeFinansmen olarak'ta ligin kalitesi ve degeri artmali, bunlar sart.Yoksa ister Messi'yi getir, yeterince ilgi ve deger görmez.Lig'in yayin haklari ne kadar cok ülkeye verilebiliyorsa verilsin.
 
Cevap: Darius Vasell Ankaragücü'ndeFinansmen olarak'ta ligin kalitesi ve degeri artmali, bunlar sart.Yoksa ister Messi'yi getir, yeterince ilgi ve deger görmez.Lig'in yayin haklari ne kadar cok ülkeye verilebiliyorsa verilsin.Ligin yayın hakları için ülke puanı lazım.İlk 6da olan ülkeler satar yayın haklarını.Mesela hep Hollada ligi izlerdik,ancak bu sene izlemedik.Niye çünkü 10.oldular.Ama bak Rusya'ya 6.lığa ilerlediler.Ülkemizde yayınları yapılıyor.Yani yayın hakları için Türk takımlarının Avrupada başarısı şart.cranking1.JPG
 
Cevap: Darius Vasell Ankaragücü'ndeİnşaalah gelir, ama sadece bakmaya geldi diye biliyorum. Olmasa da Ankaragücü kesin böyle ünlü bir adam getirecektir, 100. yılları bu sene ne de olsa.
 
Cevap: Darius Vasell Ankaragücü'ndeLigin yayın hakları için ülke puanı lazım.İlk 6da olan ülkeler satar yayın haklarını.Mesela hep Hollada ligi izlerdik,ancak bu sene izlemedik.Niye çünkü 10.oldular.Ama bak Rusya'ya 6.lığa ilerlediler.Ülkemizde yayınları yapılıyor.Yani yayın hakları için Türk takımlarının Avrupada başarısı şart.cranking1.JPGÖyle bir şey yok, Dünya Kupasından sonra (2002) bizimde yayınlarımız veriliyordu bütün avrupada. Prestijle alakalı. Ayrıyetten özet görüntüler için çok aşırı fiyatlar isteniyormuş o yüzden olmuyor bu iş. Artık fiyatların indirilip bizimde ülkemizin görüntüleri yabancı kanallarda görülmeli !
 
Cevap: Darius Vasell Ankaragücü'ndeÖyle bir şey yok, Dünya Kupasından sonra (2002) bizimde yayınlarımız veriliyordu bütün avrupada. Prestijle alakalı. Ayrıyetten özet görüntüler için çok aşırı fiyatlar isteniyormuş o yüzden olmuyor bu iş. Artık fiyatların indirilip bizimde ülkemizin görüntüleri yabancı kanallarda görülmeli !2002de biz yanlış hatırlamıyorsam 6 veya 7.ydik.UEFA kupas,cl çeyrek final felan.Ayrıca bjk ve denizli ve gençlerbirliğide Uefa da grupaları geçmişti.
 
Cevap: Darius Vasell Ankaragücü'ndeHakikaten maç yayın haklarını dış ülkelere satmamız lazım, İngiltere'nin tüm dünya'ya sattığı yayın hakları 1 milyar $'ı buluyormuş, biz de şöyle 20-30 ülkeye satsak 150 m € kazansak en azından Galatasaray'a 10 m € fazladan her yıl para gelir ki bu da transfer bütçesinin yarısını karşılar.
 
Üst Alt