Dark | Netflix - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dark | Netflix

Biri şu dizi hakkında net bir yorum yapabilir mi? Kötü mü? İnsanlar mı anlamıyor? Biri Inception gibi dizi demişti? Kafa karıştırıcı zor bir diziyse dublaj izlemek yardımcı olur mu? Teşekkürler.

Her türlü soruya cevap veren bir sezon olmuş.
Sahne geçişleri ile olayları ve karakterleri anlamayı baya kolaylaştırmışlar.
Çok sağlam bir yapım dark. Tartışmasız.
Martha ve Jonasın ana evrene giderken , birbirinin küçüklüklerini görmeleri , interstellardan alıntıydı resmen.
Güzel düşünülmüş.

Biri şu dizi hakkında net bir yorum yapabilir mi? Kötü mü? İnsanlar mı anlamıyor? Biri Inception gibi dizi demişti? Kafa karıştırıcı zor bir diziyse dublaj izlemek yardımcı olur mu? Teşekkürler.

Kotu degil ama dikkat gerektirdigi kesin. Senin icin zor olacagini zannetmiyorum. Ben az bucuk almancam ile alt yazili seyrediyorum. Ilginc olan cok sezonlu dizilerde arka arkaya izlemek genelde kolay oluyor da bu biraz beyin yaktigi icin ara vermek iyi olur.

Ben de bugün başlayacağım buna. Hep geriden geliyorum.

Daha casa del papeli izleyeceğim ölme eşeğim ölme.

sent via GSC

Evet demin son bölümü izleyip bitirdim dizi yi. Bir kac bölümü tekrardan izlemek zorunda kalmistim gece izlerken uyukladigim icin.

Habire degisik zamanlar arasinda ziplamalari bayagi yoruyor insani yav. Hele hele ücüncü sezonda bu olayin bokunu cikardiklarini düsünüyorum, biraz dikkat etmeyince hemen olaydan kopuyorsun.

Izleyeceklere tavsiyem gece falan izlemeyin, bayagi kafa yoruyor.

Ben de dun aksam bitirdim. Umarim 4. Sezon falan yoktur. Bu gibi karisik dizilerde bir suru karaktere yere bulmaya calisinca hikaye biraz nitelikten kaybetmeye basliyor. Cunku nereye yogunlasacagini bilemiyor yazarlar. En sonunda cok basit bir cozum getirip bu muydu yani dedirtiyorlar cunku yapim biraz da aceleye geliyor. Velhasili kelam tek sezonda bitse efsane olacak dizinin bokunu cikartip kestane yapmislar. Almanya'da kestane mi var yahu?

Ben de dun aksam bitirdim. Umarim 4. Sezon falan yoktur. Bu gibi karisik dizilerde bir suru karaktere yere bulmaya calisinca hikaye biraz nitelikten kaybetmeye basliyor. Cunku nereye yogunlasacagini bilemiyor yazarlar. En sonunda cok basit bir cozum getirip bu muydu yani dedirtiyorlar cunku yapim biraz da aceleye geliyor. Velhasili kelam tek sezonda bitse efsane olacak dizinin bokunu cikartip kestane yapmislar. Almanya'da kestane mi var yahu?

4.sezon olmayacak benim bildigim kadariyla. Olmasin da zaten :asd:

Kestane var evet.

Yoruyor. Ama genel olarak bakarsak benzersiz harika bir yapım. Son sezonu gerçekten biraz zorlanarak bitirdim. Çünkü önceki bölümlerdeki parçaları da bir yandan hatırlamaya çalışmak vs. yorucu idi. Eski bölümleri de tekrar izlemeye hiç istekli olmadım.

Üst Alt