Davala'dan Polat'a yaylım ateşi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Davala'dan Polat'a yaylım ateşi!

Cevap: Davala'dan Polat'a yaylım ateşi!

Alkol mevzusuyla ilgili tek bir sözü yok, ben mi okurken gözden kaçırdım acaba?

eeeee?

ne soylesin allahmia inanin icki icmedim mi desin?

Simdi soylemeyecem niye Adnan Polati savunuyorsun?

Sen ben ve burda her kes biliyorki

Getersi gonderen Kalliyi getiren ve istiya zorlatib

Kallinin onerisi ile Skibeyyi getiren yanina koydugu yardimcilari

Hocaya sormadan disari atdiran adammi hakli yoksa Umit Davalami

Adnan Polata Galatasaray baskani olmus diye birazcik saygimiz vardi

Buraya yazmiyorum amma cok guzelaniyorum kendisini

artik sussa diyorum bu adam (Adnan POlati diyorum)

Polat gibi bir adama inanacak taraftar yok zaten Davala reis.Mahalle karısı ağızlı adamlara inanmayız rahat ol

Alkol mevzusuyla ilgili tek bir sözü yok, ben mi okurken gözden kaçırdım acaba?

Sayın Adnan Polat vermiş olduğu röportajda; 05.08.2008 tarihinde başlayarak 10.10.2008 tarihinde sonlandırılan Galatasaray Teknik Direktör Yardımcılığım görevim dolayısıyla, tarafımın sözleşmesinin feshine sebep olarak; antrenmana geç gelip, erken gittiğimi, antrenmana geldiğimde içki koktuğumu ve bu durum üzerine uyarıldığımı iddia ederek, tam üç yıl sonra bu şekilde talihsiz bir açıklamada bulunmuştur.

.

Yani haklı adam. Davala ve diğer yardımcıyı Skibbe istifa etsin diye gönderip seneler sonra Davala'ya sallamak komedi.

Ümit Davala sadece açıklama yapmışsın ben beğenmedim demiş. Ben işine son verilmesinin gerçek sebebini falan açıklayacak zannettim. Bişey demiyor ki? Herşeyi tekrar anlatmış. Alkol olayına cevap vermemiş. Ayrıca Ümit alkolü sever, içmesi de gayet doğaldır.

Adnan Polat iyice saçmalamaya başladı. Kendisine saygımız var fakat, bu şekilde devam ederse artık oda kalmayacak ortada.. :)

Bu kadar uzun yazıya ne gerek vardı :eek: çık TV'ye " yalan söylüyorsun lan " de gitsin :D

Zaten ne dersen herkes inanacak durumda

Adnan Polat iyice saçmalamaya başladı. Kendisine saygımız var fakat, bu şekilde devam ederse artık oda kalmayacak ortada.. :)

İnşallah bu haberi yapan gazeteci g.tünden birşeyler uydurmamıştır yoksa ortalık baya karışacak adam çıkıp demesin yarın

ben böyle bir açıklama yapmadım birçok şeyi haberi yapan eklemiş falan diye.Gerçi zannetmiyorum Hayri Kozak, Faruk Süren' in teyit ettirmeden cevap vereceğine

adnan polat bence ayıp etmişdir,daha yeni kurulacak bir takımın hocalarına böylesi demeçler vermesi yanlış oldu zira söyledikleri doğru olsa bile bunları açıklaması olumsuz bir hava yaratabilir.Adnan polat malesef haklı olduğu nokatalarda kendi kendine haksız konuma sokmuşdur bununda vebalini koltuğundan gitmekle ödemişdir ama şimdi diyet almak için sağa sola saldırgan tavır sergilemesi yanlış.bırak 1 sezon sonra takım nerelere gelecek ondan sonra konuş eski başkan..

Ümit Davala sadece açıklama yapmışsın ben beğenmedim demiş. Ben işine son verilmesinin gerçek sebebini falan açıklayacak zannettim. Bişey demiyor ki? Herşeyi tekrar anlatmış. Alkol olayına cevap vermemiş. Ayrıca Ümit alkolü sever, içmesi de gayet doğaldır.

zaten sebebi yazmis ya

Skibbeyi kovalamak istiyorlardi onun icin bu bir oyuncu

Belkide Kocaelipor macini Adna POlat ve cete bascisi Serrvet bilerek verdilermaci

Ankaragucu macida oyle ola bilir

ben yeni yonetimdenn bu maclar icin klub icinde arastirma acilmasini bekliyorum

Adnan herkese salliyor daha..

Helal Olsun Davala'ya

Modf. Edit: Hitabet çok yanlış.

fazka söze gerek yok aslında adnan polat zamanında kulübun eski efsanelerinin neredeyse hepsi küskündü bu kadar şey tesadüf olamaz, meğer yıllarca üstümüzde bi karabulut dolaşıyomuşta haberimiz yokmuş

Adnan polatın gerçekten ruh halı bozuk Galatasarayın yakasını niye bırakmıyorsun be adam ..

Üst Alt