David Han Li'nin Galatasaray'a Yaptığı Ziyaretin Sebebi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

David Han Li'nin Galatasaray'a Yaptığı Ziyaretin Sebebi!

Milan Kulübü İcra Kurulu Başkanı David Han Li'nin, Galatasaray maçını izlemeye gelmesi ile Sarı Kırmızılı camiada bu ziyaret hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

FutbolArena -
Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Antalyaspor ile oynadığı karşılaşmada Milan Kulübü İcra Kurulu Başkanı David Han Li'nin de olması dikkat çekmişti. Bu ziyaretle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Hürriyet'in haberine göre, en önemlisi ise geçen yıl bir menajer aracılığı ile Galatasaray Kulübü Sportif AŞ şirketi için 500 milyon dolarlık teklif veren Çinlilerin, bu hedefine ulaşmak adına bir adımı olduğu iddiası 90 dakika sonrasında tartışıldı.

David Han Li'nin Galatasaray'a ziyareti

Çinli iş adamının bu nedenle stada geldiği, Galatasaray'ın yabancı sermayeye satılacağı iddiası maç sonunda sarı kırmızılı camia içinde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Ve bizde Galatasaray camiasında Antalyaspor maçı sonrasında birçok ismin ortaya attığı bu iddiayı sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz'e sorduk.
İşte Galatasaray başkanı Cengiz'in bu iddialara yanıtı:

"ASLA İZİN VERMEM"

“Ben bu konuya geçen hafta katıldığım bir TV programında sorulan bir soru üzerine net bir yanıt verdim. Yabancı sermayeye satılırsa Galatasaray'ı bırakırım. Daha ne diyeyim? Bunun üstü bir açıklamaya gerek var mı? Bu konuda görüşüm kesin ve nettir. Ben Galatasaray Kulübü başkanı olarak bu görevde olduğum müddetçe, bugün de, yarın da buna asla izin vermem. İnsanlar gerçekten enteresan. Bana göre bunun üzerine konuşmaya dahi gerek yok. Kısaca bunlar lüzumsuz polemikler” ifadelerini kullandı.

Bu sözlerin ardından Milan Kulübü İcra Kurulu Başkanı David Han Li ile ayak üstü hoş geldin ziyaretinde bulunduğunu dile getiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, “ Karşılaşmaya kısa bir süre kala Milan Kulübü başkanı Galatasaray maçını izlemek istediğini bize iletti. Bizde kendisi için bir loca tahsis ettik ve ağırladık. Çok tatlı ve naif bir adam. Misafirimize devre arasında ‘hoş geldin' demek adına devre arasında ziyarette bulunduk. Ve bu ziyaretin hepsi de ayak üstü, herkesin içinde oldu. Bunlar lüzümsuz polemikler” dedi.

Galatasaray'ın 3-0 önde tamamladığı ilk yarı sonrasında da Milan Kulübü Başkanı David Han Li'ye bu ziyaret esnasında “Artık Galatasaraylı oldun” diye takılan başkan Cengiz'e, Çinli iş adamı “ Galatasaray'ı destekliyorum. Ve kulübünüzün sempetizanıyım” yanıtı aldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
5a82a6a4d3806c258cfa02b7

AC Milan İcra Kurulu Başkanı Davin Han Li’nin, Galatasaray maçını izlemeye gelmesi ile sarı kırmızılı camiada bu ziyaret hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Bunlardan birisi de Galatasaray satılıyor mu oldu.

En önemlisi ise geçen yıl bir menajer aracılığı ile Galatasaray Kulübü Sportif AŞ şirketi için 500 milyon dolarlık teklif veren Çinlilerin, bu hedefine ulaşmak adına bir adımı olduğu iddiası 90 dakika sonrasında tartışıldı.

Milan’ın İcra Kurulu Başkanı olanÇinli iş adamının bu nedenle stada geldiği, Galatasaray’ın yabancı sermayeye satılacağı iddiası maç sonunda sarı kırmızılı camia içinde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Galatasaray camiasında Antalyaspor maçı sonrasında birçok ismin ortaya attığı bu iddiayı sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz’e sorduk.

İşte Galatasaray başkanı Cengiz’in bu iddialara yanıtı:

“ Ben bu konuya geçen hafta katıldığım bir TV programında sorulan bir soru üzerine net bir yanıt verdim. Yabancı sermayeye satılırsa Galatasaray’ı bırakırım. Daha ne diyeyim? Bunun üstü bir açıklamaya gerek var mı? Bu konuda görüşüm kesin ve nettir. Ben Galatasaray Kulübü başkanı olarak bu görevde olduğum müddetçe, bugün de, yarın da buna asla izin vermem. İnsanlar gerçekten enteresan. Bana göre bunun üzerine konuşmaya dahi gerek yok. Kısaca bunlar lüzumsuz polemikler” ifadelerini kullandı."

Bu sözlerin ardından Milan İcra Kurulu Başkanı David Han Li ile ayak üstü hoş geldin ziyaretinde bulunduğunu dile getiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, “ Karşılaşmaya kısa bir süre kala Milan Kulübü başkanı Galatasaray maçını izlemek istediğini bize iletti. Bizde kendisi için bir loca tahsis ettik ve ağırladık. Çok tatlı ve naif bir adam. Misafirimize devre arasında ‘hoş geldin’ demek adına devre arasında ziyarette bulunduk. Ve bu ziyaretin hepsi de ayak üstü, herkesin içinde oldu. Bunlar lüzümsuz polemikler” dedi.
[FONT=pt_sansregular]
[/FONT]
Galatasaray’ın 3-0 önde tamamladığı ilk yarı sonrasında da Milan İcra Kurulu Başkanı David Han Li’ye bu ziyaret esnasında “Artık Galatasaraylı oldun” diye takılan başkan Cengiz’e, Çinli iş adamı “ Galatasaray’ı destekliyorum. Ve kulübünüzün sempetizanıyım” yanıtı aldı.

Spor Arena

adamlar Milan ı kredi ile aldılar,öyle süper parası olan bir yatırım grubu değil bunlar

dertleri ne bilmiyorum ama sonları iyi olmayabilir

Maddi olarak bu kadar sıkıntı çektiğimiz günlerde UCL'deki diğer rakiplerimizle baş etmek için yabancı sermaye yatırımına kesinlikle karşı çıkmıyorum

Ama düşünüyorum bu adamlar Mılan 'ı aldı 194,50 mil. € sadece bu yıl aldıkları adamların bonservislerine yatırım yaptılar ama sonuç ne ? yine ligde 7. sırada Mılan

Yabancı sermaye yatırımı olacaksa bile doğru şekilde olmalı öyle gereksiz topçulara bol keseden harcamak yerine doğru yatırımlar yapılmalı ...

Maddi olarak bu kadar sıkıntı çektiğimiz günlerde UCL'deki diğer rakiplerimizle baş etmek için yabancı sermaye yatırımına kesinlikle karşı çıkmıyorum

Ama düşünüyorum bu adamlar Mılan 'ı aldı 194,50 mil. € sadece bu yıl aldıkları adamların bonservislerine yatırım yaptılar ama sonuç ne ? yine ligde 7. sırada Mılan

Yabancı sermaye yatırımı olacaksa bile doğru şekilde olmalı öyle gereksiz topçulara bol keseden harcamak yerine doğru yatırımlar yapılmalı ...
Milan bildiğin bize almayacağım adamlara en az 15 milyondan kapıyı açtı . City gibi yildizlar almak varken onun 3 katına 9 tane çöp aldılar. Hakan gibi bir çöp bile 20 küsüre gitti . Çok haklısın, vizyoner biri olmalı yoksa alır alır çöpleri sonra olmadi der bırakır o zaman daha beter olursun

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Milan bildiğin bize almayacağım adamlara en az 15 milyondan kapıyı açtı . City gibi yildizlar almak varken onun 3 katına 9 tane çöp aldılar. Hakan gibi bir çöp bile 20 küsüre gitti . Çok haklısın, vizyoner biri olmalı yoksa alır alır çöpleri sonra olmadi der bırakır o zaman daha beter olursun

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mesela Kessie kesinlikle sağlam topçu ama daha 19 yaşında 28 mil. € bonservis bağlamak ne kadar doğru bilemiyorum Conti 25 mil. € Hakan 22+3 mil. € fiyasko transferler

Fiyat/Kalite olarak verdikleri paraya değecek tek topçu Bonucci bana göre o da van Dijk 'in 79 mil. € Laporte 'nin 65 mil. € ettiği piyasada Bonucci 40 mil. € 'ya uygun transfer ...

Bana göre bunlar boş işler değil. Bir kulübün satılması falan bir günde olmaz. Adamların ilgisi olduğu kesin. Bu yatırımın değerli olup olnadığını yerinde görmek istemiş olabilir. Eğer etkilendilerse yakın zamanda yeni haberler duyarız. Tahminimce çoğunluk olmayan blok hisse satışı olabilir çinlilere. Yönetim yine kulüp başkanında olur.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

“Ben bu konuya geçen hafta katıldığım bir TV programında sorulan bir soru üzerine net bir yanıt verdim. Yabancı sermayeye satılırsa Galatasaray'ı bırakırım. Daha ne diyeyim? Bunun üstü bir açıklamaya gerek var mı? Bu konuda görüşüm kesin ve nettir. Ben Galatasaray Kulübü başkanı olarak bu görevde olduğum müddetçe, bugün de, yarın da buna asla izin vermem. İnsanlar gerçekten enteresan. Bana göre bunun üzerine konuşmaya dahi gerek yok. Kısaca bunlar lüzumsuz polemikler” ifadelerini kullandı.
Bu ne aptalca bir cümledir arkadaş :crushed: Kulübü her şeyiyle sat diyen yok, yabancı sermayeden bir ortak bulmak gerekiyor. Doların 4 TL, avronun 5 TL olduğu bir ekonomide ve mevcut borç batağında, bu şekilde daha fazla devam edilemez zaten. Bu kulüp eninde sonunda yabancı bir ortağa mahkum olacak lakin bu bir an önce olsun diyoruz. Şu cümleyi kuran adam 2 milyar TL borcu yarın kendi kaynakları ile kapatır öyle konuşur. La Fonten'den masallar; Neymiş yabancı sermayeye satılırsa Galatasaray'ı bırakırmış :red: Hiç durma.

Bizi dursun belasından kurtardı diye saygı gösteriyoruz da her şeyin bir sınırı var. Başkanlık makamındaki adam bu kadar aptalca cümleler kurmayacak.

Bunlara degil de araplar alsa daha iyi olur. Hem musluman takimi ayagina arap bolgelerinde bol reklam da yaparlar ozellikle avrupa maclarinda. Zaten 10 sene icerisinde fenerbahce ve Galatasaray satilacak.

Ulan bu kadar yalan haber olmaz.
500 milyon dolar vermişler bir de şu ülkedeki bir takıma.
Ulan 500 milyona premier ligden takım alır üstüne 100 milyonda transfer bütçesi kalır cebine.(Newcastle Utd.)
Böyle aptal iddiaları ortaya atanlara da gazeteci diyorlar bir de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt