# David Trezeguet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# David Trezeguet

Cevap: # David Trezeguet

bu adam arjantinli real daki higuain gibi

ama higuain arjantin milli takımını secti oysa trezeguet fransayı tercih etti

Hiç bir katkı sağlayamaz benim görüşüm.Zaten bu saatten sonra gelmez.Her futbolcu gibi kendi ülkesine döner ve 1-2 sene oynadıktan sonra jubile yapıp bitirir.

Yedek kalsin dedigin adam gecen yilin Gol krali be ,biraz insaf.

Trezeguer son yillarda ne yapmis?

insaf diyorsunuz 2 sezon önceki şampiyonlugumuzun basmimarı Nondayla bir sezon kötü performans gösterdi diye yerden yere vuruyorsunuz tamam Barosu çok seviyorum ama Barosa verilen destegin yarısı Nondaya verilmedi

sakın gelmesin aman uzak dursun bizden. geçti bu adamların devirleri... başka kapıya

yaş 32 oldu diye devri geçti anlamına mı geliyor ? Kanaoute 33 yaşında hala Sevilla gibi üst düzey bir takım banko oynuyor Henry 33 yasında hala dünyanın en iyi takımı Barcelonada banko oynuyor şu yaş işine fazla takılmayın

yaş 32 oldu diye devri geçti anlamına mı geliyor ? Kanaoute 33 yaşında hala Sevilla gibi üst düzey bir takım banko oynuyor Henry 33 yasında hala dünyanın en iyi takımı Barcelonada banko oynuyor şu yaş işine fazla takılmayın

sana hiçbirşey demiyorum ! yazık size.söylediğimden yaşı çıkardın ya helal olsun.

Trezeguet'nin neyi geçmiş ? Hiç çamur atma adama, Trezeguet Baros'tan daha iyi bir golcüdür...

hadi canım sende :D ... banane baroştan iyiyse. bizim böyle bir adama ihtiyacımız yok. yahu otur düşün juventus gibi forvet eksiği olan bir takım yani dolu dolu alternatifi yok iken neden bize kakalamak istesin. atıyor çamuruda. trezeguet 4-3-3 oyuncusu değildir oynayamaz. üstüne ağır bir dededir artık.

Üst Alt