GSC Scout - #Davie Selke | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout #Davie Selke

Bir dönem büyük potansiyel olarak çıktı ama son dönemlerde ciddi düşüş içinde. Henüz 26 yaşında. 195lik boyu ve fiziğiyle bu lig için biçilmiş kaftan. Alman milli takımının da forvet sorunu yaşarken umut beslediği bir isimdi. Ben bu tarz fırsat transferlerini seviyorum. Alınırsa ciddi katkı sağlayacağını düşünüyorum

Werder Bremen'de ilk piyasaya ciktiginda bayagi potansiyelli biriydi. Hatta ilk profesyonel sezonunda Bundesliga'da 9 gol atmisti. 19 yasindaki bir velet icin cok iyi bir baslangicti. Böyle bir baslangic yapmasina ragmen ertesi sezon ikinci lige Leipzig'e transfer olmustu. Hatta bayagi tartisilmisti bu transfer.

Ondan sonra da inisli cikisli bir performansi oldu ama son 2 sezon berbatti gercekten. Ilk zamanlarina göre cok hantallasti. Hatta ligin en agir stoperlerinden biri olan Frankfurtlu Hinteregger bir röpörtajinda rakip olmayi en cok sevdigi forvet Selke demisti. Düsünün yani.

Werder Bremen'de ilk piyasaya ciktiginda bayagi potansiyelli biriydi. Hatta ilk profesyonel sezonunda Bundesliga'da 9 gol atmisti. 19 yasindaki bir velet icin cok iyi bir baslangicti. Böyle bir baslangic yapmasina ragmen ertesi sezon ikinci lige Leipzig'e transfer olmustu. Hatta bayagi tartisilmisti bu transfer.

Ondan sonra da inisli cikisli bir performansi oldu ama son 2 sezon berbatti gercekten. Ilk zamanlarina göre cok hantallasti. Hatta ligin en agir stoperlerinden biri olan Frankfurtlu Hinteregger bir röpörtajinda rakip olmayi en cok sevdigi forvet Selke demisti. Düsünün yani.

bundesliga temposu ile bu ligin temposu arasında uzay farkı var. Premier lig ile tempo konusunda yarışabilecek tek lig. Selke biraz silkelense bu ligde acayip işler yapar. Andre Silva'da bir ara çok düşmüştü tekrar toparladı. Adamda yetenek varsa doğru takımı bulunca tekrar toparlar

Üst Alt