De Jong ve Cavanda'ya 'Sneijder Formülü' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

De Jong ve Cavanda'ya 'Sneijder Formülü'

cavandadejong.jpg

Galatasaray, Wesley Sneijder'in ardından iki futbolcu daha ile yollarını ayrımaya hazırlanıyor. Sarı-kırmızılı kulüp, Sneijder'e uyguladığı yöntemin aynısını o iki futbolcuya karşı da kullanacak!

Galatasaray yönetimi, Wesley Sneijder ile yaptığı kontrat feshini ‘emsal’ gösterip De Jong ve Cavanda’ya da, aynı teklifi yapacak.

Yani De Jong ve Cavanda’ya sarı kırmızılılar “Geçen sezondan kalan alacaklarınızı hemen ödeyelim. Bonservisinizi bedelsiz olarak size verelim” teklifini yapacak. 1 yıllık kontratı kalan De Jong ile 2 yıllık sözleşmesi bulunan Cavanda bu teklifi kabul ederse iki futbolcunun da tüm alacakları ödenip karşılıklı olarak kontratları feshedilecek

Cavanda ve De Jong geçen sezondan bu yana istenilen düzeyde performans gösteremedi. sağ beke Mariano'yu transfer eden Galatasaray, orta saha için de Giannelli Imbula ile anlaştı.

Kaynak: Hürriyet

De Jong 2.5 milyon euro aliyor, en buyuk sorunu o cikartabilir. Herkes bir Sneijder degil sonucta, keske bu da parasini birakip gitse.

Lan lükse bak geçen seneki alacağını odeyelim bonservisi verelim. Adamlarda tam bunu hedefliyordu. İkisi de gideceği kulüpte burada verilen paraları alamaz heriflerin oynama gibi bir derdi yok yani yatarak o paraları bir sene aldı herifler 1 sene daha alır.
Sneijder ayrı bir olaydı ama papaz her zaman pilav yemez.

Tum oyuncular paragozdur , ben de oyleyim, siz de oylesiniz .. Herkes kendine durust olsun , kimse bu konuda parasini birakirken o parayi ya da yakin bir miktari ya da ilerideki transfer sanslarini dusunmeden cekip gitmez

ben bu konuda ne sneijder e kizarim ne sabriye , ne de jong a... burada suclu olan bu paralari bu sureler boyunca vermeyi kabullenen yonetimlerdir

bu bir risktir ama dursun ayarinda bir yonetim bu risklerde hep en buyuk zarari odeyecektir

Tum oyuncular paragozdur , ben de oyleyim, siz de oylesiniz .. Herkes kendine durust olsun , kimse bu konuda parasini birakirken o parayi ya da yakin bir miktari ya da ilerideki transfer sanslarini dusunmeden cekip gitmez

ben bu konuda ne sneijder e kizarim ne sabriye , ne de jong a... burada suclu olan bu paralari bu sureler boyunca vermeyi kabullenen yonetimlerdir

bu bir risktir ama dursun ayarinda bir yonetim bu risklerde hep en buyuk zarari odeyecektir

Kes ulan paragöz.

Kulüp başkanı olacak adamsın reyiz

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt