Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Cevap: Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Konu kitlenmediğine göre duyum var bu adamlar gelecek:p:p

Hemen fantezi kurulur:p:D

Geçen sene burdamıydınız bilmiyorum ama Kewell konuşuldu elbet,insanlar alacağı paradan çok sakatlığını sürüp istemiyordu.

Zaten baktığımızda Avrupa'da hep yeniden çıkış arayan isimlerle anılıyoruz,bunlar bonservisi elinde ve çok yüksek olmayan maaşlarla kendini ıspatlamaya çalışan isimler.Ancak Deco ve Calvarho'nun piyasası hiç düşmedi,bunlar ağır bir sakatlık,kadro dışı kalma vs. gibi hiçbir olay yaşamadılar.Bu yüzden Kewell maliyetsizdi,öyle bir olay söz konusu bile olmadı zaten.

Görende finansal bi üst konumda çalışır zanneder:D:p

Şaka bi yanada bu cümlelerden sonra konuya devam etmenin mantığı yok.Mükemmel doğru tespiti GALATASARAY Spor Kulübü'nü de yaptığını umarak konuyu izniniz olursa kilitliyelim mi?

Atilla beyin bu hesaplamasına dayanarak bu konuyu kilitlemeyi düşünüyorsanız aynı ligde oynayan Babel'i, Dos Santos'u, Owen'ı neden aynı matematik yargılamaya tabi tutmuyorsunuz merak ediyorum?

O haberleri iki üç paçavra gazete ya da kolpa web sitesi yazınca "haber" oluyorsa, benim size verdiğim 14 milyon donesi hepsinden daha gerçek ve müspet bir datadır.

Konu Metin Oktay Forumuna taşınmıştır.Burda tartışılmaya devam;)

Atilla Bey beni anlamamışsınız.

Siz şu an Kewell'ın aldığı parayı bilerek "olmuş" hakkında yorum yapıyorsunuz.

ben diyorum ki bu olay olmadan evvel ben geçen sene size deseydim Kewell'ı alacaz.. O zaman da aynı mantıkla bana "Adam EPL'nin en çok kazanan adamlarından birisi, bonservisi elinde, bize neden gelmek istesin, gelse bile en az 5 milyon Euro" falan diyecektiniz.

yani o hesaplar o şekilde olmuyor hep. ben onu anlatmaya çalışıyorum.

Ben hala kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Çünkü bahsi geçen üç oyuncunun dinamikleri çok farklı. Kewell kariyer anlamında düşüşe geçen, uzun süre sakatlıklarla boğuşan, son yıllarda fazla forma şansı bulamayan ve bunun neticesinde piyasası daha karşılanabilir bir futbolcu dinamiğine sahipti.

Ama aynı şeyler Deco ve Carvalho için söylenemez. Kariyer olarak Kewell'ın önündeler ikisi de. Dinamiklerinden bir şey kaybetmediler ve piyasaları da düşmedi.

Atilla beyin bu hesaplamasına dayanarak bu konuyu kilitlemeyi düşünüyorsanız aynı ligde oynayan Babel'i, Dos Santos'u, Owen'ı neden aynı matematik yargılamaya tabi tutmuyorsunuz merak ediyorum?

O haberleri iki üç paçavra gazete ya da kolpa web sitesi yazınca "haber" oluyorsa, benim size verdiğim 14 milyon donesi hepsinden daha gerçek ve müspet bir datadır.

Sevgili Erkin öncelikle Transfer Dedikodusu Forumunda kaynak gösterilmeden açılan konular direk klilitlenir ve uyarılır.2.de ise ceza verilir.Bunu hatırlattıkdan sonra gelelim devamına.

Konu transfer politakasından çok beyin cimnastiğine girdi ki bu çok hoş bi durum bundan dolayıda konu kilitlenmedi yeri taşındı;)

Saygılar...

Sevgili Erkin öncelikle Transfer Dedikodusu Forumunda kaynak gösterilmeden açılan konular direk klilitlenir ve uyarılır.2.de ise ceza verilir.Bunu hatırlattıkdan sonra gelelim devamına.

Konu transfer politakasından çok beyin cimnastiğine girdi ki bu çok hoş bi durum bundan dolayıda konu kilitlenmedi yeri taşındı;)

Saygılar...

Zaten yarın haber çıkar Mustafacığım medyada. Galatasaray Deco ve Carvalho'nun peşine düştü diye. :)

Gelseler istemez miyiz? Tabii ki feci isteriz, çok isteriz ama şu anki mali şartlar nedeniyle çok zor buluyoruz.

Zaten yarın haber çıkar Mustafacığım medyada. Galatasaray Deco ve Carvalho'nun peşine düştü diye. :)

Gelseler istemez miyiz? Tabii ki feci isteriz, çok isteriz ama şu anki mali şartlar nedeniyle çok zor buluyoruz.

O zaman kaynağı ile beraber konuyu Transfer Dedikodusu Fofumuna taşırız Abi:)

Diğer konuda gelme olasılığı,valla taraftar olarak olasılığından çok kadroda görmeyi inanılmaz çok isterim.Ama her şey istemekle olmuyor veya istesekde neden bunu yapmıyorlar diye yargılayamayız.Bilinçli olup şartları görerek hareket etmeliyiz ve atılan adımlarında arkasında olup Yöneticilerimize destek vermeliyiz.

Sözün özü keşke gelseler:D

Chelsea Deco + Carvalho için 14 milyon Euro istemiş İnter'den.

İnter de bunu yüksek bulup transferden vazgeçmiş.

Yani şu an bizim takıma ilaç olacak 2 adamdır bunlar.

14 milyon'u verirsen işi kökünden çözersin. Gerisi teferruat olur. Ay olur feza olur..

Ah ah.. Var mıdır acaba böyle bir vizyon?

Vizyonla nasıl bir ilişkisi varsa 14 milyon euro yu verince iş çözülüyormu bu herifler yıllık min. üçer dörder milyon euro isticek. İkişer yıllık kontrat imzalasan 20 milyon euro nun üstünde maliyet adamlar 30 yaşınıda aşmış nasıl bir geri dönüş bekliyosun ayrıca. Önerinin bi vizyonu yokki yönetimi vizyonsuzlukla suçluyosun:)

Inter 14'ü nasıl çok buluyor ya? :D

Yaşadığımız bu kriz ortamında 14 Milyon Euro sadece kulübüne verip,bir de bu 2 oyuncuya en az toplam 6 Milyon Euro vermenin bu kadar basit olduğunu düşünmek bence büyük haksızlık.

Popescu - Hagi değişimine benzer bir değişime ihtiyaç duyduğumuzu düşünmüyorum şuan.. Bu yaşta oyunculara bu kadar para saçmanın alemi yok.. Alttan pırıl pırıl gençler geliyor.. Rijkaard'ın istediği gibi bir winger bir stopere taş gibi takımız..

Moratti bugün itibari ile Deco+Carvalho için transferden çekildiklerini açıkladı.

Bu iş öyle hayal falan değildi. Bu iki ismi alsak Store ciromuz da çok çok artacaktı.

Keita'yı da bedava almadık. Elimizde Arda+Topal varken tek eksiğimiz Deco/Xavi tipinde bir zekaydı bence..

Carvalho artık yalan olur zira 2 yabancı bşirden alacağımızı düşünmüyorum.

Ama hala bir ümit Deco'yla ilgilenir miyiz diyorum.

İniesta(Arda)-Xavi(Deco) olsa diyorum.. Ah diyorum :)

------------------Leo Franco-----------

--Uğur----R. Carvalho-----Servet---Hakan

-------------------M.Topal----------------

----------------Arda-----Deco---------

---Keita-----------------------------Kewell

--------------------Baros----------------

Gökhan Zan, Emre Güngör ve Emre Aşık'ta defans için alternatif olurdu :)

------------------Leo Franco-----------

--Uğur----R. Carvalho-----Servet---Hakan

-------------------M.Topal----------------

----------------Arda-----Deco---------

---Keita-----------------------------Kewell

--------------------Baros----------------

Gökhan Zan, Emre Güngör ve Emre Aşık'ta defans için alternatif olurdu :)

offf kadroya bak ama cok zor deco+carvalho biri gelecekse ben carvalhoyu isterim cok begendigim defans adamlarından dır. :)

Üst Alt