Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Chelsea Deco + Carvalho için 14 milyon Euro istemiş İnter'den.

İnter de bunu yüksek bulup transferden vazgeçmiş.

Yani şu an bizim takıma ilaç olacak 2 adamdır bunlar.

14 milyon'u verirsen işi kökünden çözersin. Gerisi teferruat olur. Ay olur feza olur..

Ah ah.. Var mıdır acaba böyle bir vizyon?

Cevap: Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Geçen sene oğuz serdar efendi de edmilson+deco dedi.geleceği ne olur tutarmı bilmem ama ben pek olumlu bakmama sistem açısından deco için.

Inter istiyorken bize mi gelecekler,+Mourinho faktörü iki futbolcu'nun kariyerlerindeki en önemli hoca.

Geçen sene oğuz serdar efendi de emerson+deco dedi.geleceği ne olur tutarmı bilmem ama ben pek olumlu bakmama sistem açısından deco için.

Oğuz Serdar Edmilson-Deco demişti diye hatırlıyorum ben.

Ayrıca bu iki oyuncunun gelmesi o kadar kolay değil.Hatta bize geleceklerini de sanmam.

Vizyon var da sen paradan haber ver. Ben de 350 bin$' a Ferrari görünce ah be ucuzmuş bu diyorum. Hatta ulan koltukları da özel yapım üstelik diyorum ama alamıyorum. Kimse de bana ulan nasıl alamadın vizyonsuz diyemiyor. :)

inter bu parayı çok bulmuş.

ayrıca sorun vizyon falan değil, biz 14M euro veririz ama o oyuncular bize gelmek ister mi? ya da yıllık ne kadar isterler? sorun burda. bu iki oyuncuyu getirmek için ikisi için toplam 10M euro gözden çıkarmak lazım yıllık ücretleri için.

Inter'in pahali bulup alamadigi oyunculari biz mi alicaz?!

inter bu parayı çok bulmuş.

ayrıca sorun vizyon falan değil, biz 14M euro veririz ama o oyuncular bize gelmek ister mi? ya da yıllık ne kadar isterler? sorun burda. bu iki oyuncuyu getirmek için ikisi için toplam 10M euro gözden çıkarmak lazım yıllık ücretleri için.

14' ü nerden vereceğiz. Daha futbolcuların alacakları ödenmedi. Bu paralar hayal. Yeni stadla borçlar biter, şirketler birleşir ancak öyle olur. Yoksa kimse hayal kurmasın 14 milyon€ GS kulübü harcama yapamaz.

14 milyon avroyu verdin diyelim. Ya yıllık ücret?

:)

İkisi minimum adam başı 5'ten başlar yıllık ücret için ki o da biraz şey ister, hele ki bu mali sıkıntılar söz konusuyken. Vizyon denen şey biraz da paraya bakıyor.

14' ü nerden vereceğiz. Daha futbolcuların alacakları ödenmedi. Bu paralar hayal. Yeni stadla borçlar biter, şirketler birleşir ancak öyle olur. Yoksa kimse hayal kurmasın 14 milyon€ GS kulübü harcama yapamaz.

geçen sezon 11.5M euro harcandı bonservislere. bu iki oyuncu için zorlanır bulunur biryerden bonservis belki ama asıl sorun teşkil edecek yıllık ücretleri zaten, onları karşılayamayız. ayrıca bize gelmek isteyeceklerine ihtimal vermiyorum.

Babel'i Rijkaard'ın hatırına 3 milyona, biglia'yı 2 milyona mı verecekler?

Ya da geçen sene Meira mesela hatırla mı geldi?

Para konusu evet bir sorun ama konuşulan para 14 milyon Euro. Asla bulunamayacak bir para değil kesinlikle. Alacağın 2 adam da şu an senin 2 önemli açığını kapatacak adamlar.

Deco sisteme nasıl uymaz deniliyor anlamıyorum zaten. Barca CL alırken Rijkaard'la Xavi yoktu Deco vardı orada..Onu geçtim Avrupa Şampiyonasında da mı izlemediniz Deco'yu? Faal futbol oynayan en büyük futbol dehalarından birisidir hala bence..

Carvalho zaten ilah olur defansta..

Bu ikili Galatasaray'dan 14 milyon Euro götürür ama neler neler getirir onu görmek çok zor değil işte..

Ah ah.. Var mıdır acaba böyle bir vizyon?

Öncelikle o vizyon meselesi değil, bunu iyi anlayın. O yüzden fantazi yapmak yerine mantıklı düşünmek lazım. Inter'den 14 milyon € isteyen zihniyet Galatasaray araya girince fiyatı katlıyor, o katlamasa Inter almak için arttırır, Inter almazsa Juve alır..

Bu fiyata yedirmezler..

bonservisi geçtim alacakları yıllık ücret yüzünden transferler yatar.hatta deco transferi bu yüzden yattı.

yani kulübün öyle bir vizyonu yok denemez.

Para konusu evet bir sorun ama konuşulan para 14 milyon Euro. Asla bulunamayacak bir para değil kesinlikle. Alacağın 2 adam da şu an senin 2 önemli açığını kapatacak adamlar.

Deco sisteme nasıl uymaz deniliyor anlamıyorum zaten. Barca CL alırken Rijkaard'la Xavi yoktu Deco vardı orada..Onu geçtim Avrupa Şampiyonasında da mı izlemediniz Deco'yu? Faal futbol oynayan en büyük futbol dehalarından birisidir hala bence..

Bu ikili Galatasaray'dan 14 milyon Euro götürür ama neler neler getirir onu görmek çok zor değil işte..

Bonservis o kadar sorun değil ki! Hani, ikisinin bonservisi 14 milyon mu, bir türlü bulur alırsın ama Meira vs gibi kıyaslamalar olmamış. Çünkü Meira'nın yıllık ücret anlamında eti budu ne, Deco ve Carvalho'nun nedir?

Bu adamlar kulüplerinden minimum 5-6 milyon alıyorlar. Biz ise Lincoln'ü aradan çıkarırsan Kewell, Baros'a 1,8 verebiliyoruz. Meira da o civardı. Tek adama 1,8M başka ama iki adama toplamda minimum 10 M yıllık ücret vermek çok daha başkadır. Transferde olay sadece bonservis değildir. Onun kadar önemli olan şey yıllık ücreti karşılayabilmektir.

Satılacak formalardan falan da maaşlarının bir kısmı çıkartılır. 5 milyon Euro falan yok böyle bir yıllık maaş. Kimse o paraları vermiyor öyle kolay kolay. Ayrıca Deco şu an Chelsea'den 5 milyon alıyorsa bile eline geçen para yüksek vergi sistemi yüzünden çok daha düşüktür. Eline geçen net parayı çok rahat biz de veririz.

Chelsea "Deco" diye ekstradan bir forma geliri elde edemeyebilir ama biz çok rahat ikiye katlarız forma satışımızı..

Eğer CL'ye gitseydik,bu garanti olsaydı oradan gelecek para ile bu iki oyuncunun bonservisi karşılanırdı.Şimdi gereken sıcak para ise bir şekilde bulunurdu,orası doğru.

Ama elde avuçta para yok gerçekten,her ne kadar insanlar inanmak istemese de Servet'ten gelecek 8 milyon euro'ya muhtacız.İki yıldır CL'ye katılamıyoruz,gelirler düşük düzeyde.Cepten yedik hep,sıfırı tükettik transfer konusunda.

Deco+Calvarho'nun elbet yeni bir Hagi+Popescu olma ihtimali yüksektir,takımı şahlandırır ancak vizyonda para ile oluyor.Özellikle Türkiye'de bir takım oluyorsanız.

Ayrıca ben "var mıdır böyle bir vizyon?" derken "yoktur" demek istemedim.

Sadece var mıdır acaba merak ettim. Hani gidersin denersin şansını.. OLursa olur olmazsa olmaz yani..

Geçen sene buraya çıkıp Kewell'la ilgileniyoruz deseydik yine herkes çıkıp onun parasını nasıl karşılarız EPL'den adam mı alınır falan derdi.. Ama öyle olmuyor işte her zaman..

tamam da bu iki adam galatasaray'a gelmek için can atıyor da biz mi almıyoruz?

ayrıca gelmek istediler diyelim. 14M da biryerden birşekilde bulundu diyelim.

bu adamların ikisinin toplam yıllık ücretleri 10M euro'yu aşar. bu rakamı galatasaray karşılayabilir mi sence?

Üst Alt