# Deco | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Deco

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslan'ın gözü Deco'da

Lincoln'ü elden çıkararak bu oyuncunun yerine Deco'yu almak isteyen Sarı-Kırmızılılar yıldız futbolcuyla yaptıkları ilk görüşmede olumlu yanıt aldı Galatasaray Deco'ya kancayı attı... Lincoln'ü elden çıkararak 10 numaralı formayı giyecek ünlü bir yıldız almak isteyen Sarı-Kırmızılı yöneticiler Chelsea'nin 31 yaşındaki yıldızını transfer listesinin en başına aldı. Sözleşmesi gelecek sezonun sonunda bitecek olan Deco'yla görüşen Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel yıldız oyuncudan gelirim yanıtı aldı.

ÜNLÜ BİR GOLCÜ LİSTEDE

Galatasaray Yönetimi'nin bu oyuncuyu çok istediği ve bu nedenle Chelsea ile pazarlığın sürdüğü belirlendi. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, İngiliz kulübüyle anlaştığı takdirde Deco transfer edilecek. Yıldız oyuncu bu sezon resmi maçlarda da 3 gol attı. Bu arada Galatasaray'ın ismi sır gibi saklanan Fransa'da oynayan ünlü bir golcüyle temas halinde olduğu öne sürüldü.

Kaynak: Takvim

Cevap: # Deco

Beyler 1000 kere diyorum bu takvim fotomac2 hergün fenere ronaldinho'ları ronaldo'ları viera'ları getiroyarlar...Anlayacağınız bunların yaptığı habere şeyimle gülerim ben ... :D

Fener gazetesi,Beşiktaş gazetesi anlamam ben.Gelse,yer yerinden oynar,Türkiye ayağa kalkar.

Ah ulan basın!Bu sefer tutturun bari :D

Tam mizah dergisi gibi bizim medyamiz.Rezil ötesi igrencler.

Ciddiye alinacak hicbir taraflari yok.Insanliklarindan bile süphe ediyorum.

Gazetecilik ciddi bir istir.Bunlar isleriyle alay ediyor.

Bunlara neden bu kadar hak taniniyor.Sadece para icin mi?

Bu kadar kücülmeyi para icin mi kabul ediyorlar?

Burayi okuyan gazeteciler oldugunu biliyoruz.

Duyun: HEPINIZ REZILSINIZ!!!!IGRENCSINIZ!!!!!ADAM GIBI YAPIN ISINIZI.ADAM OLUN

Tebrikler :happy0025:

Aynen Kardeşim Bazıları anlamamış herhalde hergün sitelerine bir göz atarsanınz sevinirim.Takvim'in Spor Müdürü Tunç Özgen bu Adam fanatik Fenerbahçeli Haftada 100 fener haberi yapar 1 tane Galatasaray haberi onu da fotomac gibi sallarlar anlatabildimmi :asd:

Fener ne zaman kötü gitse morallerini düzeltmek icin sanal haber yaparlar,Galatasaraylılara ayıp olmasın diye ayda 2 tane böyle bi bomba patlatırlar :D :D

Öffff, olmaz ise gülün diye koyuyorum zaten. :D

Yoksa biliyoruz Takvim'in ne mal olduğunu herhalde.
takvim=turkuvaz medya=fotomaç :)

Aynen Kardeşim Bazıları anlamamış herhalde hergün sitelerine bir göz atarsanınz sevinirim.Takvim'in Spor Müdürü Tunç Özgen bu Adam fanatik Fenerbahçeli Haftada 100 fener haberi yapar 1 tane Galatasaray haberi onu da fotomac gibi sallarlar anlatabildimmi :asd:

Takvim yani fener gazetesi geçiniz!

Beyler 1000 kere diyorum bu takvim fotomac2 hergün fenere ronaldinho'ları ronaldo'ları viera'ları getiroyarlar...Anlayacağınız bunların yaptığı habere şeyimle gülerim ben ... :D

Ronaldinho Fener'de ! :D

Yalan haber olduğunu biliyorum ama yinede içim bir hoş oldu be :)

Tebrikler :happy0025:

Yine sallamasyonus bir haberle karşı karşıyayız.:D

Bunların yaptıkları tez konusu olur valla.

Fener ne zaman kötü gitse morallerini düzeltmek icin sanal haber yaparlar,Galatasaraylılara ayıp olmasın diye ayda 2 tane böyle bi bomba patlatırlar :D :D

Kimi kandıracaklarını düşünüyorlar ki bu haberlerle.Deco'yla ilgilenilmediği, ilgilense bile alınamayacağı ortada.Göz göre göre yalan haber yapıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt