Dedektif Memoli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dedektif Memoli

Dedektif Memoli Yakında Ekranlarda

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, en sevilen polis kahramanı Memoli, yeni maceralarla ekranlara geri dönüyor.

12361.jpg

Eylül ayında TNT izleyicileriyle buluşacak olan Dedektif Memoli’nin teaser’ı büyük ilgi görüyor.

Yapımcılığını rating rekorları kıran dizilere imza atan Süreç Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Dedektif Memoli'nin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryoyu da yazan usta bir isim Tayfun Güneyer oturuyor.

Dizide, dedektif Memoli’yi sanat dünyasının genç yeteneği Emre Kızılırmak, Zeynep’i ünlü sunucu, oyuncu Burcu Esmersoy, Ezo’yu ise ‘unutulmaz’ televizyon yıldızı Özlem Yılmaz canlandırıyor.

[video=youtube;wjrdW_MyknM]https://www.youtube.com/watch?v=wjrdW_MyknM[/video]

Colman özellilke izlesin :D

Cevap: Dedektif Memoli

Niye Alabora ve Cumbul malulen emeklimi oldular? illede bitmiş birşeyi çekecekseniz aynı kadroyu kurun. Çocuklar duymasında öyle yaptılar ben pek izlemesemde hayran kitlesi yeniden sahip çıktı. Galiba haftada 2 gün veriyorlar.

Kötü Polisiye dizi örneklerinin içerisinde yer bulacaktır.Bir kerede yapılan diziler kopya olmasın be kardeşim.

Terörle ilgili bir dizi tutar.Hemen ardından terörle ilgili dizi sayısı artar.

Romanlardan diziye çevrilen bir dizi tutar.Hemen ardından klasik romanlar diziye çevrilir.

Polisiye filmlerden biri tutar.Hemen ardından polisiye diziler artar.

Şimdide moda eski dizileri canlandırmada.Bir kerede özgün olun...

Burcu Esmersoy :eek: Ama yine de izlenmez bi kere "Dedektif Memoli" diye dizi ismimi mi olur. Bu daha çok çizgi film ismi gibi.

Polis dizileri moda oldu ya dayayın hemen eski diziyi.

Lise 1'de miydim neydim bu dizi oynarken ya da Orta son, Yunan kız gelince baymıştı bölümler.

Bir de Usual Suspects'ten arak bir sahne vardı, Kral hastaneden çıkıyordu. :)

Kraaaal :asd:

Üst Alt