Deep Turkish Web - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deep Turkish Web

bazen komik videolar denk geliyor ama çoğu videolarda tebessüm dahi etmiyorum. gençlerde cevher var ama video skeçleri güldürücü nitelikte değil, bildiğin video konusu komik değil ama buna rağmen kendileri güldürebiliyor. olsa da olur olmada da olur kalitesinde.

bok atacaklar gelmeden, komiklik kişiye göre değişir. gülme eşiğim yüksek seviyede ki bu tür espriler mimiklerimi bile oynatmıyor. ben cem yılmaza bile gülmem, ama ata demirer izlerken gülmekten gözümden yaş geldiği oluyor ki her zaman değil. bu yüzden komiklik kavramının öznel olduğunu da belirtmeliyim

Müptezel Samet ve Yilan Serdar bir zirveydi bu arkadaslar icin gözümde. Her tiplemeye bende gülemiyorum, ama komik bulduklarim beni baya eglendirdi.

Birde gördüm ki yaprak dökümü konusu tartisilmis son sayfalarda. Muhtemelen büyük bir Ali Riza Bey fani olurdum, eger diziye izleseydim. Kasap sahnesini izledim simdi, adam et alirken bile cok degisik bir agirlik, bir ciddiyet, ve ayni zamanda bir hüzün tasiyor üstünde.

Müptezel Samet ve Yilan Serdar bir zirveydi bu arkadaslar icin gözümde. Her tiplemeye bende gülemiyorum, ama komik bulduklarim beni baya eglendirdi.

Birde gördüm ki yaprak dökümü konusu tartisilmis son sayfalarda. Muhtemelen büyük bir Ali Riza Bey fani olurdum, eger diziye izleseydim. Kasap sahnesini izledim simdi, adam et alirken bile cok degisik bir agirlik, bir ciddiyet, ve ayni zamanda bir hüzün tasiyor üstünde.

Pişmiş Tavuğun Bile Gözü Yaşlı! Hala Hafızalarda Olan İbretlik Hikayesiyle, Bin Musibeti İzlediğimiz Aile Dizisi; Yaprak Dökümü

Adamın ailesinin başına gelmeyen kalmadı. Bu adam hüzünlenmesin de kim hüzünlensin.

Üst Alt