Deep Turkish Web - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deep Turkish Web

Pek sevgili üstat seni sevmiyor değilim tanımıyorum ki. Bazı konularda uç noktalarda olmanı sevmiyorum evet ama bu şahıs olarak seni sevmediğim anlamına gelmez, birini sevmemek için güçlü bir sebep lazım o sebep de benim zanarımda yok. Geçmişte karşılıklı hakaretleşmiş olabiliriz o da problem değil, ben sana çok hakaret ettim sonra sende bana ettin. Temiz bir sayfa açalım derim, daha önce gerilmemize sebep olan konuları artık forumda konuşmadığım için problem yaşama ihtimalimiz sıfır.
Sorun yok ama ikrar ettiğin için teşekkür ederim ben sadece karşılık verdim ama kutsallara filan küfür etmedim çünkü etmem burada ölü arkasından hakaret ettiğim filan da söylendi ama yalan post silinince yapılan taktiklerden ben toprağı bol olsun zebanilere anlatır artık derdini dedim zira fenerliydi ve çok galatasarayın hakkını yedi. neyse iyi geceler üstat

Mizahın sadece küfürlü yapılmasıda kalitesini düşürüyor. Yaprak dökümü videosuna bakayım dedim 10 sn içinde kaç kez analı bacılı saydırdı. Komik değil maalesef geçiniz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok zeki ve kültürlü çocuklar küfür ise gereksiz ise eğreti ama 60 saniyede o saçma sapan diziyi sinkaf kullanmadan özetleyemezsin ki...

Galiba insanları rahatsız eden herkesin bildiği ama söylemek istemediği şeyleri dan dan direkt söylemeleri o dizinin özeti bu ve bunu kabul edince yıllarca o diziyi gözünü ekrandan ayırmadan izleyen malların ağrına gidiyor sanki bu çocuklar kendilerine küfür etmiş gibi oluyor. olayın temelinde bu var maalesef.

Çok zeki ve kültürlü çocuklar küfür ise gereksiz ise eğreti ama 60 saniyede o saçma sapan diziyi sinkaf kullanmadan özetleyemezsin ki...

Galiba insanları rahatsız eden herkesin bildiği ama söylemek istemediği şeyleri dan dan direkt söylemeleri o dizinin özeti bu ve bunu kabul edince yıllarca o diziyi gözünü ekrandan ayırmadan izleyen malların ağrına gidiyor sanki bu çocuklar kendilerine küfür etmiş gibi oluyor. olayın temelinde bu var maalesef.

Hayır benim demek istediğim o değil. Ben diziyi hiç seyretmedim içeriğinide bilmiyorum. Demek istediğim her cümleyi küfürle anlatmaları bir iş yaptıkları anlamına gelmiyor. Dan dun sayıp sövmeleri değil yani mesele.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana çok itici geliyor bu kanal. nesine gülüyolar bunların diyorum videolarına rastlayınca. bana kalırsa biraz alt seviye mizah anlayışına sahip insanlar için

Üst Alt