Defansa Duvar Örülecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Defansa Duvar Örülecek

Cevap: Defansa Duvar Örülecek

Semih geriden oyun kurma gerisinde bence basarili, daha iyi olacak. Ujfalusi gibi ileri çikislari da oluyor.

Semih oyunu geriden başlatamıyor demiyorum. Ben şahsen oyun tarzını Popescu'dan çok Bülent Korkmaz'a benzetiyorum.

Sonunda haber basına düşmüş. 4 gün önce aşağı yukarı başladı görüşmeler, Serdar Aziz'in menajeri söyledi, tanışıyorum kendisiyle. Ayrıca teklifimiz Aydın + Para,

Reddedilecek gibi, Bursaspor 8 milyon euro istiyordu. Bakalım, hayırlısı. Teklifimiz değişebilir, Bursa fiyat indirebilir, hayırlısı.

Not: Serdar Aziz menajeriyle kalıyor, kendisi bize gelmek konusunda çok istekli, Bursaspor ile tam olarak ters düşüyor.

Sonunda haber basına düşmüş. 4 gün önce aşağı yukarı başladı görüşmeler, Serdar Aziz'in menajeri söyledi, tanışıyorum kendisiyle. Ayrıca teklifimiz Aydın + Para,

Reddedilecek gibi, Bursaspor 8 milyon euro istiyordu. Bakalım, hayırlısı. Teklifimiz değişebilir, Bursa fiyat indirebilir, hayırlısı.

Not: Serdar Aziz menajeriyle kalıyor, kendisi bize gelmek konusunda çok istekli, Bursaspor ile tam olarak ters düşüyor.

Yemin çek

Bunu anlamıyorum ya, açgözlülüğün de bir haddi hesabı olur. Belki 100 bin Euro'ya aldığın futbolcuya 2 sene emek verip milyon Eurolar istiyorsun anlıyoruz, ama illa bkunu çıkarmanın alemi ne??? 8 milyon Euro'ya stoper mi olur??? 4 tamam, hadi 5 desen ok, yaşı çok genç diye. Ama 6'nın üstü açgözlülüğün, pişkinliğin önde gideni. Bu Serdar'ı ayartalım sözleşmesi bitince bedavaya alalım akılları başlarına gelsin bu haddini bilmez tüccar parçalarının!!!

Bunu anlamıyorum ya, açgözlülüğün de bir haddi hesabı olur. Belki 100 bin Euro'ya aldığın futbolcuya 2 sene emek verip milyon Eurolar istiyorsun anlıyoruz, ama illa bkunu çıkarmanın alemi ne??? 8 milyon Euro'ya stoper mi olur??? 4 tamam, hadi 5 desen ok, yaşı çok genç diye. Ama 6'nın üstü açgözlülüğün, pişkinliğin önde gideni. Bu Serdar'ı ayartalım sözleşmesi bitince bedavaya alalım akılları başlarına gelsin bu haddini bilmez tüccar parçalarının!!!

Zamaninda Marsilya 8 verecekti Servet icin sanirim o yuzden boyle bir fiyat istemisler.

Serdar Aziz icin Servet+Aydin+2.5m versek yeterlidir bence.

~

Haberi okudum G.Zan + 6 m euro sandım yuhh dedim noluyoruz. Sonra bi de baktım 6m TL ymiş...Galatasaray karşıtı basın devrede yine :mad:

Fanatik kaynaklı haberlerin hiçbirine inanmam yorumda yapmam.

Ama eğer adını kullanmamışlarsa Raşit Altun iyi istihbaratı olan düzgün gazeticelerden biridir.

Umarım bu dedikodu doğrudur ve bu transfer gerçekleşir.

Alınırsa 10 yıl stoper aramayız. Semih- Serdar ikilisi milli takımın da değişmezi olur. Gökha'dan da kurtulmak süper olur.

Bursaspor kötü gidiyor. Şimdi bir de alt yapılarından çıkarıp kaptan yaptıkları adamı satarlarsa taraftar kulübü basar. Taraftar tepkisinden çekinirler, satmazlar, satamazlar bence. Keşke gerçekleşse bu transfer ama ara transferde zor Serdar'ı almak.

Üst Alt