Defansa Duvar Örülecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Defansa Duvar Örülecek

c9580serdaraziz1.jpg

Cim Bom’un adı genellikle forvetlerle anılıyor, ancak Terim savunmayı da ihmal etmiyor. İmparator’un isteği üzerine harekete geçen yönetim, Serdar Aziz için...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Defansa Duvar Örülecek

Bence gayet iyi bir haber. Gökhan Töre veya ona yakın bir futbolcu transferi ile bitiririz. Hem Gökhan Zan ve maaşından kurtulmuş oluruz, hem de genç ve yetenekli bir defans oyuncusu ile Servet'i tribünlere göndeririz. Ben sevindim açıkcası. :) Ayrıca çakal medya Türk Lirası üzerinden hesaplamış teklif edilen parayı. Şu an transferlerde daha çok kullanılan Euro cinsinden ise 2.5 milyon falan ediyor. :)

Çok çok iyi bir hamle olur...

Gelecekteki Milli Takımın defans hattı semih-serdar...

Zaten biz bursa-ankaragücü-gençlerbirliği-trabzon gibi takımlardan transfer yapabiliriz..

Eskişehir-kayseri-sivas-antep 'den bizim futblcu almamız zor..

olursa süper olur, eboe yokkende sağ bekte de ujfalusi oynar, ama az bişey istemezler serdar için bizimkilerde vermez, yatar bu iş yani, bir an için heveslenmiştim ama kursağımda kaldı...

Servet ve Zan'dan kurtuluş olur bizim için.

Şu ligden alınacak 1-2 isim kaldı zaten.Gerisi boş artık.

Yani ben hic görmemisim bu adami, bu kadar iyi olsa neden milli takimda oynamadi daha? Kesin 11 mi? Yoksa sadece bizde back up mu olur?

servet + 2.5 milyon euro

olsa güzel olur

hem bursa serveti istiyodu

ama şimdi geleceğe yatırım vakti mi

yoksa durumumuzu düzeltme vakti mi

ve bi yandan da aklıma şu geliyo

urfalı olmadığında semihle serdar yanyana çok verimli olmaz gibi geliyo

iki tane kısa stoper sorun yaşar gibi ama emin değilim :D

servet + 2.5 milyon euro

olsa güzel olur

hem bursa serveti istiyodu

ama şimdi geleceğe yatırım vakti mi

yoksa durumumuzu düzeltme vakti mi

ve bi yandan da aklıma şu geliyo

urfalı olmadığında semihle serdar yanyana çok verimli olmaz gibi geliyo

iki tane kısa stoper sorun yaşar gibi ama emin değilim :D

Kısa stoper dediğin kim renkdaş?Serdar Aziz 1.85-Semih 1.82 - Ujfa 1.85. Daha uzununu alıpta deve şeyimi yalatacağız.

Kaynak fanatik..

Ben zaten diyorum, Ujfalusi'nin yerine geçecek adam kesinlikle yerli olmasi lazim. Çünkü uzun yillar sonra çok kaliteli yerli genç stoperler var..

Serdar Kesimal, Eren Güngör, Aykut Demir, Kemal Tokak, Ömer Toprak, Serdar Aziz, Semih Kaya gibi genç stoperler su an da devamli oynuyor sanirim.

Hepsini de Zan ve Servet yerine görmek istersiniz.

Bunlar'dan su an kalitelisi Ömer Toprak'dir, sonra Eren ve sonra milli takim da oynamasi nedeniyle Serdar Kesimal.

Serdar Aziz ama kesinlikle çok iyi olur o yüzden, Serdar ve Semih ikilisi yillarca beraber oynayabilir. Ayrica milli takimda Abdullah Avci Semih'i bence kesinlikle oynatacaktir.

Yanina Serdar gelirse, ikisini beraber milli takim'da oynatir.

Gelecege yatirimdan ziyade gozun kapali sekilde 11'e koyabilecegin bir isim S.Aziz. Yaklasik bir duzine macini ciplak gozle izlemis biri olarak soyleyebilirim ki; muthis bir takviye olur takima.

Üst Alt