Defanstan Kısa Pasla Çıkma Taktiği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Defanstan Kısa Pasla Çıkma Taktiği

Fatih Terim'in bu gereksiz ısrarı kötü sonuçlar verdirmeye devam ediyor. Kasımpaşa maçında Taylan, bu maçta da Assuncao'nun kaptırdığı toplardan dolayı en kritik anlarda goller yedik. Artık bu saçma sapan taktikten bir an önce vazgeçilmesi gerekiyor. Ön alanda iyi pres yapabilen her takıma karşı zorlanabileceğiz bir taktik bu. Bir tek Lazio maçında sıkıntı olmadı çünkü o maçta da Marcao vardı. Marcao dışında geriden inisiyatif alıp, oyun kurabilecek bir stoperimiz de yok maalesef.

Fatih Terim'in bu gereksiz ısrarı kötü sonuçlar verdirmeye devam ediyor. Kasımpaşa maçında Taylan, bu maçta da Assuncao'nun kaptırdığı toplardan dolayı en kritik anlarda goller yedik. Artık bu saçma sapan taktikten bir an önce vazgeçilmesi gerekiyor. Marcao dışında geriden inisiyatif alıp, oyun kurabilecek bir stoperimiz de yok.
İdda ediyorum hoca bunun farkında değil.

Yav çıkabilsek bişey demeyeceğim çıkamıyoruz arkadaş çıkamıyoruz işte ÇI-KA-MI-YO-RUZ!!

Bu kadar zor mu yav alternatif üretmek, başka şeyler denemek?

Neyin ısrarı bu anlamıyorum ki?

İyice ipleri kaçırmış hoca!

İnanamıyorum izlerken çıldırdım akın akın geliyorlar hala paslaşma derdindeler, gelişine bam bam uzaklaştır ya yeri geliyor en top class takımlar yapıyor bunu.Ayıp mı bunu yapmak?

beyler bu nereden çıktı bilmiyorum ama bu da kocaman bir yalan

bu şekilde adı konulacak tek bir planımız yok

mesela karagümrük böyle çıkıyor

ben ondan da hoşlanmıyorum ama bakın çok daha yeteneksiz kadroyla onlar çıkıyor

çıkamazlarsa da neden çıkamadıklarını görüyorsun

bizde öyle bir plan yok

terimin bir planı yok

Yahu adamlar presi de doğru yapmıyorlar aslında, sadece kalabalık şekilde hatta şuursuzca her adamın başına biri dikiliyor

Ama iyi yapmalarına da gerek yok zaten, çünkü biz her halükarda çıkamıyoruz
Hasbel kader çıksak da ileride cezayı kesecek bir oyun yok, hızlı çıkışta da oyuncular nereye koşu yapacaklarını bilmiyorlar

Sen 3 pozisyonda kolayca çık, birinde de cezayı kes, bak bakalım önde basıyorlar mı böyle şuursuzca

işin en can alıcı noktası 2-0 geriden 2. yarıya başlamışsın her dakikanın önemi var hala 5 saat geride paslaşıyoruz sonra muslera baskı yiyor falan kurtarabilirse ne ala paldır küldür vuruyor ileri ya taca çıkıyor ya rakibe geçiyor top ve hızlıca üstümüze gelip pozisyona giriyorlar evet hep bu oluyor

Üst Alt