Değişik bir 10 numara: Mauro Formica | Analiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Değişik bir 10 numara: Mauro Formica | Analiz

Cevap: Değişik bir 10 numara: Mauro Formica | Analiz

Attan inip eşşeğe binecegiz gibi gözüküyor ama ne yapalım.

Sabır göstereceğiz uyum sağlaması için elimizden geleni yapacağız artık.

Ben Formica'nın maçlarını izledim, bunu bu forumda ki bazı kişiler biliyor :) bazılarında izlettim ! :D

Videolarından gördüklerimizin analizi değildir, emin olun videoları izlerken çok değişik, maçlarını 90 dakika izlerken çok değişik Formica gördüm.

Ben Formica'nın maçlarını izledim, bunu bu forumda ki bazı kişiler biliyor :) bazılarında izlettim ! :D

Videolarından gördüklerimizin analizi değildir, emin olun videoları izlerken çok değişik, maçlarını 90 dakika izlerken çok değişik Formica gördüm.

Ben youtube´a kendimden video koysam emin ol yarin kapimda 3 tane üst düzey takim olur bonservisime 5 milyon € önerirler....

Bi 90 dk macima baksalar 5 kurus vermezler üzerine bi de küfrederler giderler :D

Caner Eğer Birşeyleri üstüne basa basa anlatıyorsa doğrudur beyler youtuba göre analiz etmedi ben şahidim ^^

ya bu adamdan vazgeçeceklermiş gibi bi his var içimde nedense..:( mutu falan diyolar..

Analizi italyancaya çevirip genoa forumlarına koyalım bari boşa gitmesin.

sağlıklı bir analiz değil bence. 4-4 lük gibi izlenim bırakmışsın. sanmıyorum öyle bir oyuncu olduğunu

tartismanin bir anlami yok artik Tv8 yeterli olacaktir ayda bir verirler en azindan bi genoa macini

Üst Alt