Demba Ba, Bu Takıma Getirilmemelidir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba, Bu Takıma Getirilmemelidir!

FIKRIMIZ COK NET!

Bu, eli ile gol atip, gece hayatlarinda gezen bu sahsiyet, Goztepe'nin sozlesmeli futbolcusu ikene Besiktas macinda mac satan bu kişi asla ve asla SANLI GALATASARAYIMIZIN FORMASINI GIYMEMELI, FORMAMIZIN DEGERINI YERLER ALTINA ALMAMALIDIR!

2015 senesinde dunyanin en iyi #10 Wesley Sneijderin sampiyonluk yolundaki onemli gollerinden bir tanesi olan Genclerbirligi macindan sonra BA 'nın tweeti:
Ne yapip edilmeli, bu transfere karsi cikilmali. BA gitsin eli ile gol atip secdeye yatip besiktasa mac satsin.

ISTEMIYORUZ!!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
519

Ayrıca kronik sakat ve ihtiyar.
Birde bizimkiler kendisine yarım sezonluk 1.3 milyon euro teklif etmişler diye haberler var doğruysa eğer çok pis işler dönüyor demektir.
Bu ihtiyar geçen sezon gzötepede maçbaşı performansına göre sözleşme imzaladı ve toplamda 500-600 bin euro civarı kazandı.
Ne olduda yaşı biz kendisine yarım sezonluk dünya kadar para teklif ettik?

GALATASARAYIMIZIN MENFAATLERI dogrultusunda yapmis oldugunuz destek yorumlari, GALATASARAYIMIZIN SANLI FORMASINA sahip cikilmasinda yardimci olan ve olacak tum forumdaslar ve renktaslarimiza tsk ediyorum.

Bundan başka ucuz alabilecegimiz bir oyuncu ben bulamadım bulabilen varsa buraya yazsın. Takıma katkısı olur olmaz bilmiyoruz ama bundan ucuzu ve Turkiye ligini bilen biri zor alırız diye dusunuyorum. 6 aylık anlasma yapılabilir.

Tweetlere takılı kalırsak hicbir oyuncuyu almamamız lazım.

Üst Alt