Demirören Aday Oluyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören Aday Oluyor!

Cevap: Demirören Aday Oluyor!

bu nedir ya önceden ve hala beşiktaş yaka silkerken şimdi herkes yaka silecek bundan dursun bjk nın başında daha da kötü duruma götürsün klübünü bunlar kararlı bizi avrupadan men ettirmeye

ulan eğer aday olsun sokağa dökülmez isek bizede yazıklar olsun başka birşey demiyorum.

demiroren in baskan olmas isteginin tek bir aciklamasi var oda besiktasi kurtarmak ,biliyorki seneye uefaya bile gidemiyecekler borclarindan dolayi,secilirse ilk is birkac sene yurt disina gitmeyeleim diyecek,58 i iptal edicek fb yi de kume dusme kararini uygulamadan kurtaracak .olan yine bize olucak!!!!

Trtspor Son Dakika: Demiören federasyon başkanlığına aday olacak. Yarın açıklaması bekleniyor.

2umm5.png

Bu adam aday olacak ve biz bakacagız. Cok kandırdın bizi Unal baskan ama bari yarın cık adam gibi birini aday göster. Sıkıldık artık. Beşiktaş şike yapıyor,Başkanı gelip aday oluyor. Uefa gelip bizim ligle ilgilenmez . Yanlış olunca gelip dagıtır gider. ve oyle olacak.

kabus olmalı bu . ula kongrede mahkeme kararı beklenmeli gerekirse 3-4 yıl avrupaya gidilmemeli diyen bir zihniyet başkan olacak neredeyse

tüpcü türk futbolunu ucurur arkadaşlar:D tam adamını bulmuşlar federasyon başkanı yapıcak.:asd:

kim gelirse gelsin fifa uefa tepesine çökecek Şenes bile korktu aday olamadı..Çok rahatım temmuzdan beri çok rahatım..

Milangaz Süper Ligi hayırlı olsun.Avrupada olmak istemiyorlar zaten..Kendi yağından organizasyon kurar Tüpcü.

olası tazminat sebebiyle editlenmis post [icerigi kacırdıgınız icin uzgunum :(]

Y.D Tff bashganı olursa jimnastikten istifa etmesi gerekmez mi ?

YD jimnastiği bırakırsa bjk'nin bu adama olan borcu ne olur?

Tabede adı geçer, kulübü şikeden suçlanır. Çıkar Tff başkanı olmak ister. Bjk'yide zaten batırdı. Türk futbolu sanamı kaldı.

Üst Alt