Demirören: "Büyük sürprize bir hafta kaldı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Büyük sürprize bir hafta kaldı"

Cevap: Demirören: "Büyük sürprize bir hafta kaldı"

1 hafta içinde açıklamazsa eğer kendiside Adnan Polat olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemiş olur.

Klose olabilir.Forlan'a göre yıllık ücret bakımından çok daha iyi.Drogba'yı söylemiyorum bile.

Su Besiktas'ta nelerin dondugu belli degil. Planlama sıfır, muthis bir ekonomik gaflet, tamamen gunu kurtarmaya yonelik sacma sapan hareketler. Demiroren taraftarla barısacagım diye takımı iyice gocertti. Kim gidecek, kim kalacak hıcbırı belli degil, ama hala "yıldız" transfer pesindeler..

Su Besiktas'ta nelerin dondugu belli degil. Planlama sıfır, muthis bir ekonomik gaflet, tamamen gunu kurtarmaya yonelik sacma sapan hareketler. Demiroren taraftarla barısacagım diye takımı iyice gocertti. Kim gidecek, kim kalacak hıcbırı belli degil, ama hala "yıldız" transfer pesindeler..

bilmiyorum tek ben mi böyle düşünüyorum diye ama sanki bizi 1 sene geriden takip ediyorlar. biz şampiyon olduk, bunlar sonraki sezon oldu. biz kadroyu yıldızlarla doldurmaya çalışıp yerli bakımından olukça geride kaldık, bunlar da aynı şekilde şu anda.

eğer tezim doğruysa bunlar bu sene erken kopacaklar yarıştan ve yönetimi de dahil kadrosunda köklü bir revizyona gidecekler tıpkı bizim gibi :)

Şimdi fenerbahçede yabancı olarak türkiye liginde yıldız olarak tanımlanabilecek kim var alex ve niang takıma katkılarına bak peki gelecek vaad eden yabancı kim stoch ve dia onun istatistiklerine bak sadece transferle iş bitmiyor fenerbahçe trabzon geçen sene çekişmişse kadro oturdugu içindir yerli kaliteside bu sene yükseltiliyor

2 sene sonra beşiktaşın adı tüpspor olursa şaşırmayın

bilmiyorum tek ben mi böyle düşünüyorum diye ama sanki bizi 1 sene geriden takip ediyorlar. biz şampiyon olduk, bunlar sonraki sezon oldu. biz kadroyu yıldızlarla doldurmaya çalışıp yerli bakımından olukça geride kaldık, bunlar da aynı şekilde şu anda.

eğer tezim doğruysa bunlar bu sene erken kopacaklar yarıştan ve yönetimi de dahil kadrosunda köklü bir revizyona gidecekler tıpkı bizim gibi :)

Besiktas kulelerden yillik 15 milyon dolar gelir aliyor stadddan 13 milyon gelir elde ediyor,bu sene 250 bin formadan yaklasik 10 milyon para kazandi,sponsordan yillik 4 milyon dolar aliyor,lig tv den bu yil 30 milyon dolar aliyor gecen yil uefadan 10 milyon kazandi tek takim kaldigi icin ,bunlari alt alta toplarsan gecen yil transfere yaklasik 8 milyon harcandi sence plansizlik bunun neresinde kardesim.

tumblr_kpz6po0voo1qzvl91o1_500.jpg

serdal_adali_21.jpg
images

Üst Alt