Demirören: "Faşist ya da diktatörsünüz"


Beşiktaş Kulübü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 2010 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı düzenliyor.Kongre'de hafta içinde düzenlediği basın toplantısında kendilerini sert biçimde eleştiren Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’e Beşiktaş kulübü Başkanı Yıldırım Demirören cevap verdi.- SALDIRILARI YENECEĞİZ -"Biz camia olarak birlikte hareket edersek aşamayacağımız sorun olmaz. Burdan birlik ve beraberlikle çıkcağız çünkü biz Beşiktaşız. Futbol kamaoyu bizleri kıskanıp altımızda eziliyorlar. Beşiktaş'a yapılan yazar gazete saldırılarını yeneceğiz. Şuan oynanan pis oyunlar devam etmezse 14 hafta sonunda ne olur bilmem."- DERS ALMAYIZ, VERİRİZ -"Sayın Özgener'e kasti bir düdükle Beşiktaş'ın hakkının nasıl yendiğini sormak istiyorum.Türk futbolunda demokrasi yoksa kuralları nasıl uygularsınız. Eğer yoksa siz faşist ve diktatörsünüz. Ayrıca demokratik bir ülkede demokrasi yok diyemezsiniz. Sayın Sarvan ben dahil 30.000 kişiye hakaret etti ama ceza verilmedi. Soyunma odası basanların cezalarını neden vermiyorsunuz. Kulüp Başkanı oda bastı, hekemler dürüst değil dedi, çıkıp konuşmadınız. Beşiktaş'tan iki arkadaşımız çıkıp bunun yanlış olduğunu söyledi, eğer yöntem buysa alasını yaparız dedi diye ceza verdiniz. Unutmayın ki sizler ve bizler geçici Beşiktaş kalıcı, sakın ders vermeye kalkmayın, sizler Beşiktaş camiasına ders veremez ancak Beşiktaş camiasından ders alırsınız."- SİZDE ÇITANIZI YÜKSELTİN -"Bu sezon 3 kulvarda birden yoluna devam eden tek Türk takımı, IFFHS'nin değerlendirmesine göre dünyanın en iyi 26. takımı, Türkiye'de bu sezon en fazla maç oynayan takım, 30 senelik UEFA Kupası tarihinde attığı toplam golün yüzde 30'unu son 3 ayda atan takım, Avrupa'nın, Asya'nın Amerika'nın takip ettiği, maçlarının naklen verildiği tek takımız. Bizler çıtamızı yükselttik. Türk futbol kamuoyu, siz de çıtanızı yükseltin ya da bizleri rahat bırakın yolumuza devam edelim''HERKES HATA YAPABİLİR -'Beşiktaş'ta iyi şeyler oluyor ve olmaya devam edecektir. İyi şeyler oldukça engellemeye çalışacaklar. Bizler kaçmayacağız, azimle, heyecanla buradayız. Sizleri temsil etmeye devam edeceğiz. Unutmayalım, çalışan insanlar hata yapar, bizlerin de hatası oldu. Ama bu hatalar Beşiktaş sevgimizden dolayı oldu.'' diyerek sözlerini tamamladı.Haber1903
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"Moderator arkadaslar basligin ismini duzeltirse sevinirim. Copy, past yapinca kucuk buyuk harflerle cikti.
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"Yabancı hakemler yönetmeli maçları. Hata yapmazlar demem ama önyargı azalır en azından.
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"evet bencede yabanci hakemlerin maclari yönetmesi lazim türk hakemlerine güven artik sifir...sahaya kar yagsa türk hakemlerinden bilicez.
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"Tutmayın küçük enişteyi, aynen devam etsin böyle. Bu hızla giderlerse çok değil en geç 4-5 ay sonra en çok nefret edilen takım olma ünvanımızı Beşiktaş'a devrederiz. Gün geçtikçe daha da antipatik oluyorlar. :)
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"Yıldırım Demiröreni şu konuşmasından dolayı çok kıskandım.

Helal olsun, keşke aynı cesareti bizim başkanımızda gösterebilse.

Fenerbahçe başkanı gidiyor hakem odasını basıyor, federasyon her türlü yardımda bulunuyor bu takıma,

ama bizim başkanımız daha 3 gün önce çıkıyor Aziz Yıldırım'la neden kanka olduklarına açıklama getiriyor.Serdar Adalı geçen hafta yaptığı konuşmada yazılan yazıyı çıkmadan önce 1 kere bile okumadığı için

saçmalıyor gibi gözüktü.

Ama Yıldırım Demirören gerçek bir klüp başkanı gibi çıktı, sadece Beşiktaş'ın değil bütün mağdur takımların haklarını savundu.
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"- SİZDE ÇITANIZI YÜKSELTİN -"Bu sezon 3 kulvarda birden yoluna devam eden tek Türk takımı, IFFHS'nin değerlendirmesine göre dünyanın en iyi 26. takımı, Türkiye'de bu sezon en fazla maç oynayan takım, 30 senelik UEFA Kupası tarihinde attığı toplam golün yüzde 30'unu son 3 ayda atan takım, Avrupa'nın, Asya'nın Amerika'nın takip ettiği, maçlarının naklen verildiği tek takımız. Bizler çıtamızı yükselttik. Türk futbol kamuoyu, siz de çıtanızı yükseltin ya da bizleri rahat bırakın yolumuza devam edelim''Haber1903Birkaç tane de dünya mega ve hiperstarı transfer ettiniz bunları da unutma.
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"Neyse maç başlıyor. Fark +10 olur. İddiaya girelim istersen?10 sayının altında biterse "Kırmızı Üye" yazan yere "Beşiktaş 3 büyükten bir tanesidir" yazayım, 10 sayının üzerinde biterse sen "Beşiktaş üçüncü büyüktür" yaz. :)Anlaştık mı? :)Fark +10 olmazda bu fener işi belli olmaz çok iyi takımsınız kırmızı üye yerine birşey yazmayı bilsem değiştirecem zaten :)
 
Cevap: "Faşist ya da diktatörsünüz"Kavga etmeyin arkadaşlar, kimin 3 veya 2. büyük olduğu önemli değil, tek büyük GS :D
 
Üst Alt