Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”


59804demir%C3%B6ren-i%C3%A7ini-d%C3%B6kt%C3%BC.jpg
Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören yaptığı konuşmada bir öneride bulundu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Senin kafanın ne kadar büyük olduğu daha çok konuşuluyor emin ol
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Demirören fenerle ilişki içinde olduğunu borsaya bildirdi :asd:
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Çarşıyı otlar başkan,onlarda bunu duymamış olur. Fener Neyse bunlarda aynı b.k işte :D
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”yeni taraftar grubunun adı genççarşı
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Sinan Engin'de tapelerde azize, fenerbahçeli olduğunu salya sümük anlatıyordu.Kim kimin altından çıkmıyor Türk halkının kafasını karıştırdılar diyordum ki, Demirören noktayı ''fenerbahçemiz'' diyerek koydu.
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Paçanızı kurtaramayacaksınız sayın demirören.
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Fenerbahçemiz sürekli konuşuluyor diğer takımlar neden konuşulmuyor diyor ama diğer takım dedikleri arasında başkanı olduğu takımda var :)
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”*****bahçe yönetimi metriste bulunan aziz yıldıvımın yerine başkanlık için yıldıvım demiröveni SATIN aldığını borsaya bildirdi.
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”kendi taraftarıda sövüyor şimdi tüpçü totoşören e türk futbolunun yüzkarası 8-0 lık cl de en çok fark yiyen takımın başkanı en çok borç takan kulüp başkanı
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Süleyman Seba titreği başta olmak üzere, G.sarayımızın şampiyonluğuna çamur atan tüm bjklılerin itibarımızı iade etmeye davet ediyorum.
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”bizim başkanın söyledikleri. baya bir koymuş bu tüpcüye. gene o meşhur iftiralarını attı. taraftarıda aynı kafada. asla büyük takım olamayacaksınız. fener yalakaları.
 
Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”Ohaaaa resmen fenerbahçemiz demiş. Beşiktaşlılar bırak konuşmayı daha insan içine çıkamaz.
 
Üst Alt