Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”

Cevap: Demirören: “Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor”

Bu lafı Ünal Aysal söyleseydi bir daha asla maç izlemezdim.Yalakalığın böylesini daha önce hiç görmemiştim

bu karganın kafası 100 kğlık sanayi tüpüne ne kadar da benziyor sanki ikizi.

Yazık lan bunların baskanlarına kuş değilmi al birini vur ötekine. :)

içimin yağları eridi lan bu öyle deyince...şu 7 aydır bizi haklı çıkaran o kadar çok şey oldu ki...bence diğer takımların taraftarları ortak bir bildiriyle bizi tebrik etmeliler hatta şeyimizi bile öpmeliler bence yani elimizi :D DÜN BİZ NE DEDİYSEK SİZ BUGÜN ONU YAŞIYORSUNUZ...AMA DAHA BİTMEDİ...

tüpçü dünkü sözde umumi kurulda dayak yemiş boksör gibiydi.Alkollüde olabilir.

Tescilli şikeci olunca artık "şikeciler" ve "olmayanlar" diye iki kutuplu lig olacağından, kendi tarafındaki takıma ve takımlara fenerbahçemiz, ibbmiz, sivasımız demesi gayet normal. Eziklik bu olsa gerek.

Tek temiz Galatasaray bari ona da Ankaragücü maçına atıfta bulunarak gider yapayım dedi. Tescilli olmak kolay değil n'aparsın... Bundan sonra ipini koparan şikeci Galatasaray'a saldıracak. Ama artık sökmez. Bizza şahit olduğum 3-5 yaşındaki çocuklar bile fenerli ve beşiktaşlı arkadaşlarını "şikeciler" diye dalgaya alıyorlar. Atı alan üsküdarı geçti beyler, istediğiniz kadar saldırın.

--------------

Benim 3 temmuzdan bu yana angut.com sakinleri için kullandığım bir ifade var;

" Bunlar ne içiyor acaba, sırf bunu öğrenmek için bu siteye üye olacağım " diye...

Sanırım Tüpçü bunu başarmış ve ne içtiklerini öğrenmiş....

Tüpçü ve Angut Kankaları ...

:D :D :D

aklıma adnan polat geliyor acaba oda bu ve buna benzer şeyler söylermiydi 6.hislerim ne sen sor ne ben söylim diyor.

bunların ağzından çıkanı kulakları duymuyor.haplanmışmı yoksa!...

Fenerliler, biz bize yeteriz derken doğru söylüyormuş.Baksanıza kaç takım fenerin pilot takımı olmuş.

Üst Alt