Demirören: "Guti gider Kaka gelir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Guti gider Kaka gelir"

Cevap: Demirören: "Guti gider Kaka gelir"

Dalga gececek bir durum yok Kaka kalitesinde adamlar aldılar

Bizimkiler gibi Culio gibi sıradan futbolu takip eden 100 kisiden 1 kisinin bilecegi adamı dunya yıldızı diye lanse etmiyorlar en azından

Bizim baskan daha komik

:eek:

1. Guti Kaka'nin kalitesine sapka cikarir. Hele ki kariyerinin bu asamasinda.

2. Culio asla dünya yildizi olarak lanse edilmedi.

3. Hakli olabilirsin, bizim baskan bazen daha komik. :)

Dalga gececek bir durum yok Kaka kalitesinde adamlar aldılar

Bizimkiler gibi Culio gibi sıradan futbolu takip eden 100 kisiden 1 kisinin bilecegi adamı dunya yıldızı diye lanse etmiyorlar en azından

Bizim baskan daha komik

su avatardaki resminle beşiktaslı oldugun cok acık savunmanı anlıyoruz. q7nin sadece 3 golü var. culioda onun kadar atmıs yarı dönemde gelmesine ragmen..

Öyle demeyin adamlar uzay takımı.Daha 17 de 17 yapcaklar.Hem bu kadar yıldızın olduğu bi takıma kim gelmez ki.

Burada gülenler geçen sene de simao quaresma guti ye gülmüştü.. Bekleyin en az 2 bomba yolda sadece bekleyin.

Burada gülenler geçen sene de simao quaresma guti ye gülmüştü.. Bekleyin en az 2 bomba yolda sadece bekleyin.

Evet acayip gülmüştüm. Hatta şimdi çok daha fazla gülüyorum. Servet kaç gol attı bu sene, Q7 ay pardon hacımurat kaç gol attı? Elinizde patladı hepsi. Göreceksin bak önümüzdeki sene Beşiktaş daha beter olacak.

Evet acayip gülmüştüm. Hatta şimdi çok daha fazla gülüyorum. Servet kaç gol attı bu sene, Q7 ay pardon hacımurat kaç gol attı? Elinizde patladı hepsi. Göreceksin bak önümüzdeki sene Beşiktaş daha beter olacak.

Quaresma ve Gutinin gol attığından öte... takımının tek yıldızı olan Arda'nın dediklerine bi bak istersen ? Quaresmanın yapabildiklerinin yarısını yapabilirim ; ama Gutinin yaptığının hiç birini yapamam dedi ... performanstan çok isimlere bak kardeşim.. Kendi takımının en iyi oyuncusu bunları derken senin gelipte aşağılaman yazık doğrusu.. Simao Hugo dediğin adam geleli 3 ay olmadı... adapte diye bişey var ? Ha deyince takım olunmuyor... Unutmaki Beter durumda dediğin Beşiktaş Türkiye Kupasında final oynuyor.. Uefa da bi kademeye kadar çıkabildik.. Galatasarayla suan kıyaslama derim ben... Ayrıca seneye bu güldüklerin aklına gelsin en az 2 tane o güldüğün isimlerden gelecek :)

kaka gibi adami turkiyeye kim getirirse getirsin helal olsun derim de

kaka'nin donecegi tek yer italyadir bana kalirsa

geldiler de ne oldu hala gülüyorum. querasma gibi sadece gösterişten ibaret bir adamı dünya yıldızı zannediyorsunuz. bazılarınız c.ronaldo ile kıyaslıyor adamı o zaman daha fazla gülüyorum!

6VOH4.jpg

Quaresma ve Gutinin gol attığından öte... takımının tek yıldızı olan Arda'nın dediklerine bi bak istersen ? Quaresmanın yapabildiklerinin yarısını yapabilirim ; ama Gutinin yaptığının hiç birini yapamam dedi ... performanstan çok isimlere bak kardeşim.. Kendi takımının en iyi oyuncusu bunları derken senin gelipte aşağılaman yazık doğrusu.. Simao Hugo dediğin adam geleli 3 ay olmadı... adapte diye bişey var ? Ha deyince takım olunmuyor... Unutmaki Beter durumda dediğin Beşiktaş Türkiye Kupasında final oynuyor.. Uefa da bi kademeye kadar çıkabildik.. Galatasarayla suan kıyaslama derim ben... Ayrıca seneye bu güldüklerin aklına gelsin en az 2 tane o güldüğün isimlerden gelecek :)

Yaaa. Bak sen neler biliyor arkadaş. O zaman şuna cevap ver. Senin Q7 Atl.Madrid'in kapısında yattı beni alın diye almadılar. Sizi 2 ay bekletti baktı almıyorlar harbiden bari Beşiktaşa gideyim dedi. O Atl Madrid şimdi Galatasaray'ın kapısında yatıyor Arda için. O nasıl olacak.

Bizim Keita neden geçen sene adapte sorunu yaşamadı. Neden Ernst geldi de sizi şampiyon yaptı. Onlar İstanbul doğumlu mu? Bırak bu adapte ayaklarını.

Siz dua edin Schuster başınındayken size Gaziantepspor değilde Antep Belediye çıktı. Görürdün o zaman sen finali.

Seneye daha çok güleceğim kesin :D

Beşiktaş taraftarı gazla çalışır arkadaş. Bunu medya da biliyor menajerlerde öğrendi, başkanınızda biliyor. Veriyorlar gazı size.

Ulan 17 de 17 dediniz be. Yuh

Üst Alt