Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"


Telefon konuşmalarından bir kesit:A.Y: Bak Mahmut gelirsem oraya hepinizin anasını s... o... cocuğu akıllı olun.

M.Ö:Abi kusura bakma bizim bi suçumuz yok herşeyi TÜP KAFA bozdu.

A.Y:Hepinizin anasını s.....Yukarıdaki konuşmada adı Geçen Yıldırım Demirörem yine kirli düzeni savunan açıklamalar yapmış. Yorum sizin

"TÜRK FUTBOLU OLARAK FITINA ÖNCESİ BÜYÜK SESSİZLİK YAŞIYORYUZ"

"Fenerbahçe bu süreçte tam bir camia örneği verdi. Biz ise Beşiktaş'ın rakamlarını tartışıyoruz. Türk futbolu olarak fırtına öncesi sessizlik yaşıyoruz.""MİLLİ TAKIMDA OYUNCU TERCİHLERİNİN DOĞRULUĞUNU SONUÇLAR GÖSTERİR. SONUÇ DA ORTADA, PLAY-OFF'A KALDIĞIMIZA GÖRE YANLIŞ SEÇİMLER YAPILDI DEMEKTİR"

"Yerli-yabancı takımda ne kadar kaliteli oyuncu olursa avantaj. Milli takıma seçilip seçilmemesi ayrı bir olay, Milli Takım teknik heyetinin tercihidir. Oyuncu tercihlerinin doğruluğunu sonuçlar gösterir. Sonuç da ortada, play-off'a kaldığımıza göre yanlış seçimler yapıldı demektir.""DINAMO KIEV İLE 2 HAFTA ÖNCE OYNADIĞIMIZ MAÇ RAKİBİMİZİN HAKKIYIDI"

"Yarınki maça kazanmak için çıkmalıyız, herkes bunun bilincinde. Ama futbol 3 ihtimalli, kazanamazsak yola devam etme şansımız %30'lara iner. Dinamo Kiev ile 2 hafta önce oynadığımız maç rakibimizin hakkıyıdı. Ancak son dakika golü yemek bizi üzdü.""ÇALIŞAN İNSAN HATA YAPAR, TABİİ Kİ HATAM VARDIR. ZATEN HER KULÜP BAŞKANININ HATASI VARDIR"

"Çalışan insan hata yapar, tabii ki hatam vardır. Zaten her kulüp başkanının hatası vardır. Geçmiştekilerin de hatası oldu, bu soruyu soranlar da yarın başkan olsa hata yapacak.""DİYELİM Kİ CAVALHAL BÖYLE BİR KONUŞMA YAPTI. ELEŞTİRİLMESİ NİYE"

"Diyelim ki Carvalhal sezon başı futbolculara böyle bir konuşma (çocuklarının öldüğüne dair) yaptı. Eleştirilmesi niye? Hocamızın özel yaşamıdır bu. Hocamızın acıyı unutmak adına paylaşmasından doğal birşey yok ki.""BİZİM TALEBİMİZ ŞİKE YAPANIN HAPİS YATMAMASI DEĞİL"

"Kanunda değişiklik istememizin nedeni 1-2 kişiyi affettirmek değil. Ama 10 yıllarla cezalandırmak çok ağır. Siyasi partilerle görüştük, sayın Bıçakçı'nın hazırladığı taslağı gönderdik. Bunun siyasi bir malzeme olarak kullanılmasını istemiyoruz. Çünkü bu toplumsal bir olay. Acele etmemizin sebebi o. Maddelerin değişmesine partilerimiz olumlu yaklaştı, haber bekliyoruz. Bilinsin ki bizim talebimiz şike yapanın hapis yatmaması değil.""İDDİANAME AÇIKLANDIKTAN SONRA FUTBOLU 3 TEMMUZ KAOSUNDA ÇOK BÜYÜK BİR KAOS BEKLİYOR"

"İddianame açıklandıktan sonra futbolu çok büyük bir kaos bekliyor. Kasım sonunda iddianame açıklandıktan sonra karar için kimse sezon sonunu bekleyemez. Karar şu ya da bu, ne karar çıkarsa çıksın 3-4 gün sürer dalgası. Sezon sonunun beklenmesi size bile zarar verir""BEN BAŞKANLIĞI SEÇİM KAYBEDİNCE BIRAKIRIM"

"Seçimler 2013 yılında yapılacak. Ben Beşiktaş başkanlığını ancak seçim kaybedersem""MAÇ İZLEMEK HERKESİN HAKKI AMA BU HAKKI VERİRKEN KİŞİLERİ ÜZMEMEK GEREKİYOR"

"Biz bunu birkaç başkan aramızda konuştuk. En son Beşiktaş-Fenerbahçe maçı öncesi Nihat özdemir ile konuştuk ve deplasman taraftarı gelmesin diye hem fikir olduk. Maç izlemek herkesin hakkı ama bu hakkı verirken kişileri üzmemek gerekiyor. Yaşanan süreç nedeniyle aldık bu kararı... Valilikle falan ilgisi yok bu kararın, biz 2 kulüp aldık bu kararı.""KULÜPLER BİRLİĞİNDE İLİŞKİLER ÇOK İYİ"

"Kulüplerle ilişkimiz iyi. Sağolsun 18 kulübümüz bir olup beni seçti. Bu süreçte TFF kadar Kulüpler Birliği de önemli. Bu süreci kırmadan, kötü beyanlar vermeden içimizde çözmekte hem fikiriz. Ama toplanamıyoruz, çünkü 3 günde 1 maç oynuyoruz. Ama 18 kulübün de dileği bu sürecin en kısa sürede çözülmesi."
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"başta yazan "telefon konuşmalarından bir kesit" kısmını gördükten sonra devamını okuma gereği duymadım.
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"O da anlamış ne olacağını.Fırtına öncesi sessizlik deyip durdu.:D
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"İddianameden sonra pislikler (fb,bjk ve şikeyi destekleyen yardakçıları) biter.
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"fenere kurulan hain komplonun içinde tüpçüde var beyler ayık olun bugune kadar neden sustu fener barça pası yapmaya başlayınca konuşmaya başladı

lunapark atlıkarınca dayı oğlu mevzularına hiç girmiyorum :)
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"Eger bunca delilden sonra küme düsme kararı verilemezse,ben böle isin icine sıc.ım!
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"hafta sonu sivas - fener maci var o maci banka asya statusunde oyunatsinler :)
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"bir allahın kulu demediKararlardan sonra Türk futbolu temizlenir.herkes tutturmuş kaos kıyamet fırtına kasırga tayfun hortum tusunami poyraz yel karayel meltem anasını satayım.
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"İddianameden sonra mı:SS: Geçen seneki kupa finalinde bitmiş olmasın
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"Iyi en azından bu adam olacakların farkında diğer angutlar hala aklanacağını düşünüyor :asd:
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"nasil da biliyor ne halt yediklerini resmen itiraf etmis tüpcü :D
 
Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"A.Y: Bak Mahmut gelirsem oraya hepinizin anasını s... o... cocuğu akıllı olun.

M.Ö:Abi kusura bakma bizim bi suçumuz yok herşeyi TÜP KAFA bozdu.

A.Y:Hepinizin anasını s.....Cinayet sebebi resmen,ulan ne insanlar var.Anasına bacısına küfür ediyor hala abi diyor.Bende üçünüzün......
 
Üst Alt