Demirören: "Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralına sınırlandırma getiririz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralına sınırlandırma getiririz"

Arkadaş bu adam TFF başkanı, Dursun Galatasaray başkanı başka söze gerek yok.

Türk futbolu diye bir şey kalmadı.

Tamamen siyasetin oyuncağı, rant yeri bir organizasyon oldu.

1. Bu karar 4 yıllık bir süreyi kapsıyor ama ben Cumhurbaşkanı'nın söylemine katılıyorum. Daha fazla yerli oyuncu olması lazım. Bundan sonraki Kulüpler Birliği'nde bu konuşulacak. Kulüpler Birliği kabul ederse, yabancı kuralını kaldırırız. Eğer ondan sonra bize gelirlerse bizim kararımız olumlu olur.

2. Bu sistemde yerli oyuncular yurt dışına giderek daha fazla oynama şansı yakalıyorlar.

Allahin Tup kafasi nolcak, celiskiye gel kendi ifadesi ayni anda bu kadar zit iste.

Demirören: "Şu anki yabancı kuralı sisteminde oyuncularımız Avrupa'ya gitmeye başladı çünkü rekabet arttı. İstenirse kademe kademe azalır."

bu kötü birsey mi simdi

En beğendiği yerli futbolcu da Tarık Çamdal dı, keşke Tarıkı alırken bu Beşiktaş Başkanı olsaydı mutlaka o alırdı o zaman.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Her tarafından çapsızlık akıyor bunların. Bir kişinin yabancı sınırını savunması için gerizekâlı olması gerekir. Bu kuralın savunulabilir herhangi bir yönü yoktur, bakın bir tane mantıklı bir gerekçesi yoktur. Altında başka durumlar vardır. CAS kararı yolda.

Son düzenleme:
Sonra türk futbolu niye gelişmiyor diyoruz.

Böyle gerizekalı gerikafalı adamlar yönetirse aksini beklemek zaten hayal olur.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Bence yabanci sinirinin gelmesi lehimize olur

Zamaninda sirf biz güclenmeyelim diye 5 yabanci yaptilar,simdi bjk'nin yabancilar iyi bjk'nin cöküsü icin sinir sart

Niye abi ya yüreğinde Galatasaray sevdasını derinden hisseden bir şahsiyet kendisi.
Galatasaray sevdasını derinden hisseden biri olabilir lakin önüne gelen Galatasaray Başkanı olamamalı. Sorsan Dursun da derinden hissediyordur.

Hem çocukça hal, hareket ve tavırları hem de aleni siyasi kimliğinden ötürü kendisi Galatasaray Başkanı olamamalı. Mevzu ta derinden sevmekse benden daha derin seven yoktur bu kulübü. O halde ben başkan olayım benim neyim eksik?

Galatasaray sevdasını derinden hisseden biri olabilir lakin önüne gelen Galatasaray Başkanı olamamalı. Sorsan Dursun da derinden hissediyordur.

Hem çocukça hal, hareket ve tavırları hem de aleni siyasi kimliğinden ötürü kendisi Galatasaray Başkanı olamamalı. Mevzu ta derinden sevmekse benden daha derin seven yoktur bu kulübü. O halde ben başkan olayım benim neyim eksik?
Ol abi ?
Dursun bile olmuş yani senin neyin eksik.
?? Dimi Mehmet Arslaner agbi.

tapatalk

Üst Alt