Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Birliğin Balgat'taki merkezinde yapılan kongrede Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ve Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Demirören lehine adaylıktan çekildi ve Beşiktaş'ın Başkanı Yıldırım Demirören Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı oldu.

Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, toplantı bitiminde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Yıldırım Demirören yaptığı açıklamada;

" Kulüpler birliği toplantısına tek aday olarak girerek başkan seçildim. Zor ve önemli bir süreç içinde bu süreci en iyi şekilde atlatmamız gerekiyor. Hayırlı ugurlu olsun. Şiddet yasasında bazı değişiklikler için hukukçular çalışıyor. Küme düşmenin kaldırılması için başvuru yaptık. Disiplin talimatlarında da değişiklikler yapılması için federasyona başvurduk. Ekonomik olarak bu süreçte kulüplerimiz zor durumda. Mühim olan bu süreci birlik beraberlik içinde geçirmemiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: Haber1903

:mad: Şikeci Beşiktaş.

Cevap: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Allah b... versin Tüpgaz.Şike serbest olsun anasını satayım.En afilli şikeyi yapan şampiyon olsun.:mad:.

Şikecilerin başkan olduğu bir birlikten ne beklenir ki ?!

Önce Aziz Yıldırım ,sonra Yıldırım Demirören. Yıldırım gibiler maşallah hukuksuzlukta (!)

Şerefli 2.liklerden bahseden Beşiktaşlılık duruşundan bahseden kulübün başkanı bu işte.

Biz haric bunlarin hepsi bir seylerden korkuyor. Demek ki hepsi sike ve tesvik olaylarina karismislar. Hapis ve küme düsme cezalari kalkarsa ülke futbolu icin cok kötü olur. Azize hapisten cikar cikmaz baskan olur ve sikeye devam eder. Bugün bu pislikleri temizlemek icin tarihi firsat var elimizde. Iyi degerlendirelim. Aksi takdirde UEFA daha cok takimlarimizi SL'ye almaz. Adam olun biraz.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Zamanında terörist başını kurtarmak için idam kaldırıldı şimdi de feneri kurtarmak için küme düşmeyi kaldıracaklar.İçimizdeki tümörleri oluruna bırakmaya alıştık ülke olarak.O tümörler bütün vücudu kapladığı zaman ne yapacağız merak ediyorum.

Ordu ve GS karşı. Trabzondan gık yok!!!

Valla ben 15 veya 16 imza toplayın gibi birşey dediğini biliyorum Mehmet Ali'nin... Bu sayıyı düşüredebilirler. Yani ben bunlardan herşeyi beklerim;hukuk,talimat vb. hikaye bunlar için. En az yarıdan fazla kulübü etrafımıza toplamamız lazım ki bu da mümkün değil gibi. Herhalukarda bunu yapacaklar.

Geçmiş olsun...

Nasıl bir zekadır bu anlamak mümkün değil.Bir kere Uefa'nın genel kurallarından biri küme düşme cezasının olması benim bildiğim kadarıyla.Ben bunun olabileceğine inanmıyorum.Aslında inanmak istemiyorda olabilirim.Çünkü bunların hukuktan , eşitlikten , adaletten anladıkları yok.Tek bildikleri para.

Hayır trabzonun adı karıştı kabulüm bu bursanın sesi niye çıkmıyo abicim. trabzon fener küme düşse bunlar şampiyon sayılcak bunlar niye sesini çıkartamıyor!!!

Şike serbest diyorlar resmen.

Böyle mantıkta olanlar olduğu sürece süper lig filan izlemem.

Ulan fazıl say haklı defolup gidiceksin bu ülkeden bırak yaksınlar birbirlerini

Üst Alt